Bez menstruace - velké zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10076 příspěvků 29.03.18 18:40
Bez menstruace-velké zpoždění

Ahoj,

Už 18 dní zpoždění, o mimčo se nepokousime. Dělala jsem si čtyři tehu testy, negativní. V září jsem byla na kontrole, vaječníky ok, děloha také, cytologie ok. Poboliva mě břicho jako před MS. Čím může být způsobeno takové zpoždění, když pominu těhotenství a na podzim na kontrole vše ok? :nevim:

Reklama

Reakce:

azalia
Kecalka 219 příspěvků 29.03.18 18:50

Také jsem to tak jednou měla. Veliké zpoždění, těhotenské testy negativní. U gynekologa jsem dostala na výběr, jestli chci provokačku nebo budu prostě jen čekat.
Prý má menstruační cyklus nárok na to jednou ročně prostě „zablbnout“.

ivašot.
Kelišová 5748 příspěvků 29.03.18 19:04

Souhlasím s @azalia, můj doktor taky takové jednorázové „výpadky“ menstruace neřeší. Může to být hormonální výkyv, anovulační cyklus.
Pokud nejsou jiné problémy - výtok, bolesti atd - klidně bych počkala do termínu další menstruace.

ugluk
Hvězda diskuse 41088 příspěvků 29.03.18 19:12

Souhlasím s předchozími odpověďmi. Nejsou-li jiné potíže, počkala bych. Shodou okolností mám zrovna taky třítýdenní zpoždění (při třítýdenním cyklu!), občas změřím BT a je stále nízko, takže bych to viděla na anovulační cyklus a pak si MS může dorazit prakticky kdykoliv. Pokud nedojde do příštího týdne, asi zaběhnu k dr., ať koukne, jestli tam není nějaká cysta nebo tak (blbá anamnéza, radši se hlídám), ale asi se o moc víc udělat nedá a ty Velikonoce hodlám strávit v klidu. Pokud je teda nepromenstruuju :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3003 příspěvků 29.03.18 19:15

Mám to teď úplně stejně, ms Mela přijít 13.3, všechny testy negativní, bolest podbřišku jak kdyby měla každou chvilku přijít, přitom MS vždy pravidelná na den přesně. :zed: Čekám a při nejhorším po Velikonocích letím už na gyndu. :)

Petttruše
Extra třída :D 10076 příspěvků 29.03.18 19:44

A proč vzniká anovulacni cyklus?
Může to mít souvislost se stresem? Čtu že jo, ale nějak se mi tomu nechce věřit…

ugluk
Hvězda diskuse 41088 příspěvků 29.03.18 20:55

Ano, může to souviset se stresem. Poruchy cyklu můžou mít příčinu ve změně životosprávy, změně hmotnosti, velkém stresu, poruchách štítné žlázy… ale když je to jen jednorázově, prostě to může nastat „jen tak“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama