Reklama

Bez menstruace - velké zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 29.03.18 18:40
Bez menstruace-velké zpoždění

Ahoj,

Už 18 dní zpoždění, o mimčo se nepokousime. Dělala jsem si čtyři tehu testy, negativní. V září jsem byla na kontrole, vaječníky ok, děloha také, cytologie ok. Poboliva mě břicho jako před MS. Čím může být způsobeno takové zpoždění, když pominu těhotenství a na podzim na kontrole vše ok? :nevim:

Reklama

Reakce:

azalia
Kecalka 292 příspěvků 29.03.18 18:50

Také jsem to tak jednou měla. Veliké zpoždění, těhotenské testy negativní. U gynekologa jsem dostala na výběr, jestli chci provokačku nebo budu prostě jen čekat.
Prý má menstruační cyklus nárok na to jednou ročně prostě „zablbnout“.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6227 příspěvků 29.03.18 19:04

Souhlasím s @azalia, můj doktor taky takové jednorázové „výpadky“ menstruace neřeší. Může to být hormonální výkyv, anovulační cyklus.
Pokud nejsou jiné problémy - výtok, bolesti atd - klidně bych počkala do termínu další menstruace.

ugluk
Hvězda diskuse 42161 příspěvků 29.03.18 19:12

Souhlasím s předchozími odpověďmi. Nejsou-li jiné potíže, počkala bych. Shodou okolností mám zrovna taky třítýdenní zpoždění (při třítýdenním cyklu!), občas změřím BT a je stále nízko, takže bych to viděla na anovulační cyklus a pak si MS může dorazit prakticky kdykoliv. Pokud nedojde do příštího týdne, asi zaběhnu k dr., ať koukne, jestli tam není nějaká cysta nebo tak (blbá anamnéza, radši se hlídám), ale asi se o moc víc udělat nedá a ty Velikonoce hodlám strávit v klidu. Pokud je teda nepromenstruuju :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 29.03.18 19:15

Mám to teď úplně stejně, ms Mela přijít 13.3, všechny testy negativní, bolest podbřišku jak kdyby měla každou chvilku přijít, přitom MS vždy pravidelná na den přesně. :zed: Čekám a při nejhorším po Velikonocích letím už na gyndu. :)

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 29.03.18 19:44

A proč vzniká anovulacni cyklus?
Může to mít souvislost se stresem? Čtu že jo, ale nějak se mi tomu nechce věřit…

ugluk
Hvězda diskuse 42161 příspěvků 29.03.18 20:55

Ano, může to souviset se stresem. Poruchy cyklu můžou mít příčinu ve změně životosprávy, změně hmotnosti, velkém stresu, poruchách štítné žlázy… ale když je to jen jednorázově, prostě to může nastat „jen tak“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama