Bez nápadu na zlepšení

4.11.19 19:58

Bez nápadu na zlepšení

Ahoj maminky prosím o radu od zkušenějších miminko 3měsíce mi neustále ublinkává třeba i hodinu po kojení. Je plně kojení, po kojení odříhnutí. Zkoušela jsem všerůzné diety jestli nemá intolerance na mléčné výrobky či lepek(na radu Dr)která tvrdí že je to normální, což si nemyslím mezi 2hodinovým intervalem kojení se 4× ublinknout. Jediné kdy mi neblinká je v noci. Nemá někdo podobnou zkušenost? Už nevím jak mu pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
4.11.19 20:01

Naše malá je tedy na UM ublinkává v podstatě celou dobu mezi jídly a dle Dr. také v pořádku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 20:05

@Katar tak to nechápu, mě to v pořádku nepřijde. Vždyť ma taky nějaké žaludeční šťávy a musí je to pálit v krčku, nehledě na to že malému to jde někdy i nosánkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19664
4.11.19 20:06

@Elisabeth118 Malá to tak měla asi do 4.měsíce. Neměla záklopku, takže se vždycky nacpala a něco ven muselo. Doktor nás uklidňoval, že až se to ustálí, tak bude vědět, kdy má dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
4.11.19 20:32

Co koupit nutriton

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
4.11.19 21:02

Ahoj, pokud přibírá a prospívá, vůbec to neřeš. Náš malej blinkal hrozně moc do deseti měsíců - občas to bylo až protivný, třeba jsem si jo a chystala ven a v tu chvíli se odhodil tak, že jsem jo musela komplet převléct..postýlka pořád mokrá apod… Asi na osmiměsíční prevenci jsem se doktorky už ptala, jestli je to normální, už jsem začínala být nervózní (mám ještě dvě starší děti a u těch jsem tohle neznala).. a ona, že vzhledem k tomu, že krásné přibírá a evidentně nestrádá, tak to nemá smysl řešit. Mimča mají nezralý svěrač a kvůli tomu jim to lítá nahoru… Do roka by se to mělo zlepšit. Našemu teď bude rok a od těch 10 měsíců se to začalo rapidně lepšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
4.11.19 21:03

Je to naprosto normální ;) hlavne se nestresovat a kojit dal ;) kdyby to hazela obloukem, byl by to problem, ale ublinknuti je v pohode. My jsme prevlikali snad 20× denně 😂 věkem se to zlepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 21:18

@mofiz Už jsem o tom přemýšlela ale bylo mi řečeno že zhoršuje koliky a nedoporučuje se miminkům který trpí zácpou což můj Malej má :,( vy s nutritonem máte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 21:20

@hicha přibírá dobře až moc dobře tak budeme tedy převlékat a prát nadále děkuji za pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 21:22

@Smarcie děkuji za radu a pomoc Jen vím jak vadí zvracení mě a jak to musí snášet několikrát za hodinu ten malej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19651
4.11.19 21:26

@Elisabeth118 mimino není dospělý a blinkají asi všechny mimina, akorát některé, jako to tvoje, to mají ve zvýšené míře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
4.11.19 21:30

@Elisabeth118
V tom případě bych to neřešila… Chápu, že neustále poblitý oblečení jak mimča, tak tvoje, je opruz (ještě docela nedávno jsem se po delší době vyparádila do města, dala jsem si záležet s výběrem šatů.. a bohužel šaty neprekrocily práh bytu- byla jsem ohozena dřív, než jsem stačila do města vyrazit :D to už jsem trochu nadávala :)) Ale než zkoušet kdovi co, případně s kvuki tomu vzdát kojení (navíc UM by dle mého názoru stejně nepomohlo), to je lepší se s tím smířit a myslet na to, že se to postupně bude lepšit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.11.19 05:16

Naše malá do devátého měsíce i dvacetkrát po jídle :roll:…od doby, kdy to přestalo si mateřství konečně užívám, byla to hrůza. Reflux se většinou zlepsuje s přibývajícími příkrmy, takže zkusit vydržet. Nechat miminko třeba i dvacet minut odříhnout, podložit postýlku…víc asi nic nepomáhá.. nám ani Nutriton nepomohl, leda tak ke skončení kojení :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19664
5.11.19 12:08
@Elisabeth118 píše:
@mofiz Už jsem o tom přemýšlela ale bylo mi řečeno že zhoršuje koliky a nedoporučuje se miminkům který trpí zácpou což můj Malej má :,( vy s nutritonem máte zkušenosti?

Počkej já myslela, že kojíš?? Proč mu chceš cpát UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.19 12:41

@P4ja kojím a nechci mu cpát UM. Nutriton je zahušťovadlo které dáváš před Kojením mezi kojením a ono to zahustí mlíko v žaludku a neměl by blinkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat