Bez PMS, bez příznaků MS, těhotenství?

Anonymní
20.12.20 20:38

Bez PMS, bez příznaků MS, těhotenství?

Ahoj snažilky. Chci se zeptat, většinou všechny píši, že první těhotenské příznaky jsou podobné jako ty menstruační. Já mívám šíleně PMS už týden před MS a dva dny před bolestí v podbřišku. No ale teď vůbec nic, kdyby mi apka neupozornila, že se blíží MS ani nevím.
Myslíte, že i toto by mohl být příznak těhotenství?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2203
20.12.20 20:49

U mne to příznak těhotenství byl. Týden před MS byl „jiný“, vůbec žádné PMS, bolest prsou, nic. No aby ne, když MS už nepřišla. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
20.12.20 20:50

Klidne ano. Me vzdy pred ms hrozne bolelo bricho, tak tri dny predem. Tyden predem i prsa.
Kdyz jsem otehotnela, tak me bolely jen prsa, bricho vubec.
Tak nejak jsem citila, ze sem v tom 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
20.12.20 22:00

Tak mě zase bolelo břicho jak málokdy před MS a ta už nepřišla.. takže až příjde čas, udělej si test. tohle jsou dohady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 22:03

Ahoj potřebuji poradit když mi má dojít ms tak mám bolavé prsa bolesti pod bříšku a nafouklé břicho ale tet nic od poslední ms tomu je 46 dnů a tak jsem skusila testy
1test negativní
2test pozitivní
3-5 negativní
Tak že nevím co dál :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
20.12.20 22:29

Ja teda mela uplne klasicky PMS, a silene me bolela prsa.. bolesti prestaly az po 2. pozitivnim testu, prsa pretrvavala az do konce 3mesice… myslim ze je to dost subjektivni. Zkus na to tolik nemyslet a uvidis, drzim palce. :palec: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.12.20 23:15

Zkus test, muže to být pokaždé jinak. Je to daně i únavou, pohybem spánkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu