Bez práce a problémy s hledáním

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
2930
11.11.21 13:36
@jkra píše:
Aničko, na Prahu. Reálně. Někdo, kdo toto splňuje, může jít na jinou pozici. U nas podobní lidé začínají na vyšším platu, plus další benefity. A naopak, na toto asi zakladatelka nesplňuje většinu, bohužel.

Mně teda středoškolák, po kterém se vlastně chce jen, aby se domluvil anglicky a uměl trochu zacházet s počítačem, za 40 tis, i na Prahu přijde velmi slušné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
11.11.21 13:43
@Anonymní píše:
Píšu jen pravdu :nevim: a dobře, nemám 50 kg. Mám 48 kg, podvahu. Ale to je jedno. Píší to co mi bylo xx krát řečeno. Včetně nemocnice, kde jsem chtěla jít jako sanitář - barely s jídlem bych prý nedala. Práce vhodnější pro muže.
A promiň, kecáš ty - vidím to v domově senioru u nás na vsi a to jsou tam jen babičky. Ty pečovatelky mají s, mrtvým, tělem co dělat, když ho musí zvednout, přenést.

Taky jsem dělala pss s 55 kg, to bys klidně zvládla.
Co máš za VOŠ? Podle mě děláš něco blbě ty, s VOŠ jsem měla práci hned v oboru. Špatně hledáš. Řekni mi přesný vzdělání a najdu ti práci, teda vhodný inzerát. Taky jsem teď hledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40609
11.11.21 13:44
@Anna766 píše:
Jasný, nevím co všechno zakladatelka (ne)splňuje, ale je určitě lepší vzít i takovou práci za jakože méně peněz, než nemít žádnou.

To souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
11.11.21 13:45
@carsa píše:
Mně teda středoškolák, po kterém se vlastně chce jen, aby se domluvil anglicky a uměl trochu zacházet s počítačem, za 40 tis, i na Prahu přijde velmi slušné.

Dneska jsou lidi hrozne rozmlsani. Kdyz jsem videla, co za lidi nam prislo na pohovor a rekli si podobny castky… takovym i 35 by bylo moc (praxe tak akorat za barem..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
11.11.21 14:00

Zakladatelko, jelikož nepíšeš konkrétně, tak ti poradím aspoň takhle. Pokud máš vzdělání na vychovatele, tak i na asistenta pedagoga.
Když si na Jobs.cz zadáš pracovní pozice jako AP, vychovatel, administrativní pracovník a zadáš si městské části Prahy dle vlastního výběru, je tam toho dost. Nebo si tam zadej Kladno, nebo se seber a jed do zahraničí. Ja bych jako bezdetna jela hned. Dálkově studuj, vždyť máš možnosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
11.11.21 14:13

@g.sandova jenze to je tezky, kdyz na kazdou radu ma „duvod“ proc to nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
11.11.21 14:15

Teď si můžeš udělat online kurz chůvy u Scholaservis, do dětských skupin hledají pořád.
Nevím, jaký máš vzdělání, třeba bys kurz ani nepotřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6406
11.11.21 14:16
@Anonymní píše:
@Ananas123456 Už jsem to tu zmínilaProdavač v Decathlonu a vychovatel (učiliště).

Decthlon - si zakládá na tom, aby zaměstnanci měli zájem o sport… Jsi sportovec? Zajímáš se o něj? Uvedla jsi to do původního dopisu? Předpokládám, že jakákoli zmínka o sportu je to první, co personalista v CV a dopise hledá a v opačném případě si v duchu řekne, že prodávat můžeš v lahůdkách.

Obecně:
Největším trendem poslední doby je nabírat MOTIVOVANÉ zaměstnance. To je prostě nejvíc. Nenajdeš práci, dokud nebudeš umět nadšeně a pravdivě odpovědět na otázky: Co chceš dělat? Co Tě na tom baví? Čeho chceš v životě dosáhnout? Proč se hlásíš právě k nám?

Takže, najdi si směr a jdi za ním. Čas zatím bez práce jsi už dávno mohla využit k dovzdělání, rekvalifikaci nebo stáži v daném směru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7141
11.11.21 14:30

Ahoj,
přečetla jsem prvních asi 6 stran, tak jen názor : Taky nechápu, kde se pořád bere, že chybí lidi!!? Jsi už tento měsíc x-tá kdo říká, že chce pracovat, chodí na pohovory, rozesílá a pořád nic.. věřím, že to musí být frustrující i dehonestující.. zas tak špatný cv dle mne na normální práci někde ve fabrice/kanclu nemáš… Někde bude chyba.. moc zájemců, něco špatně v Cv (zkus ho poslat Ou, třeba chybu najde ;) ).. ve tvém vzdělání chybu nevidím..
tak zkus obchody u vás, víc se osobně angažovat..
Hlavní problém asi bude tvůj věk, kdy každý zaměstnavatel čeká, že budeš mít dítě.. U nás se dle tohoto brala i sekretářka za blbých 20hrubého a vzali starší babu (s méně zkušenostmi než měly ty mladší i s menším vzděláním a dovednostmi), ale holt měla odrostlé děti, takže věřím, že tvůj problém bude v tomhle a že jsi tu hlavní šanci hned po sš trochu propásla… (jinak ta starší paní se zapracovala skvěle a je úžasná a díky jejímu věku nám občas i fajn poradí v osobních životech :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
11.11.21 14:30

Třeba v bilingvni školce na Smíchově hledají AP… procvicila bys jazyk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21406
11.11.21 14:31
@Anonymní píše:
@jkra ne. Díky. Amazon, Buštěhrad/Lidl. Znám tam lidi a recenze nejsou dobré. Navíc opět - směny.

Takže směny ne, dojíždění vlastním autem taky ne, a moc velké dojíždění taky ne :think: obávám se, že tvůj problém není způsoben nedostatkem pracovních míst :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
11.11.21 15:13
@Anonymní píše:
@astoret Kurz mi nedají :mrgreen:. Když jsem přímo z oboru a ještě navíc s vyšším vzděláním.Chtěla jsem rekvalifikaci na chůvu, bezpečaka a osobního asistenta. Ty první dvě mi zamítli, ať tomu dám čas. Třetí nedělají. :zed: rekvalifikace na PC je mi k ničemu, když ho ovládám.

Takže jsi sociální pracovnice? Vzdyt m7sta jsou.
Kurz chůvy za5500 Kč bych si udělala sama bez ÚP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
11.11.21 15:30
@astoret píše:
Kam ho prenest mrtve telo?? To nikam oecovatelka neprenasi :roll: 8o

Ale jo, převážíš, musíš se o zemřelého někdy postarat. Neděláš to ale nikdy sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14515
11.11.21 15:34
@Anonymní píše:
@astoret bohužel, nemáš pravdu.
Sehnala jsem si totiž práci jako asistent pro skolkove dítě. Mluvila jsem s maminkou, která nabídla místo, zjišťovala ještě nějaké informace - a prý jí bylo řečeno, že musí být kurz pro asistenta.Klučina má cukrovku, a šlo prakticky o to dovést, vyzvednout ze školky, případně s ním být odpoledne a postarat se o něj. :nevim: Stěhují se k nám do města a hledá právě asistenta.

Hele, tady je zásadní chyba. Ty ten kurz jsi mohla mít dávno hotový nebo zahájeny a už shánět práci a nejedná s maminkou, ale s ředitelem/ředitelkou školy.
Asi bych se nebála tolik těch testů k PČR.
Další věc, vězeňská služba také nabírá do pracovního i služebního poměru, mrkni na to
Připadá mi, že neumíš hledat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
11.11.21 15:42
@g.sandova píše:
Ale jo, převážíš, musíš se o zemřelého někdy postarat. Neděláš to ale nikdy sama.

Postarat ano, ale vola se k nemu pohrebni sluzba, ty s nim nijak nemanipulujes, ve smyslu, ze bys ho nekam nosila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat