Bez sexu přichází menopauza

Anonymní
25.7.21 13:45

Bez sexu přichází menopauza

40letá sestřenice má partnera, s nímž se už dlouho nemilovali, prostě jí chybí sex. Údajně jí začala menopauza a tvrdí, že to je tím, že nemá sex. Tak mě napadá, jestli na tom může být něco pravdy, dle mě to je blbost, ale nevím. Když nemáte dost sexu, přijde menopauza dříve a naopak když se těšíte super sexuálnímu životu, přijde později? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17145
25.7.21 13:47
@Anonymní píše:
40letá sestřenice má partnera, s nímž se už dlouho nemilovali, prostě jí chybí sex. Údajně jí začala menopauza a tvrdí, že to je tím, že nemá sex. Tak mě napadá, jestli na tom může být něco pravdy, dle mě to je blbost, ale nevím. Když nemáte dost sexu, přijde menopauza dříve a naopak když se těšíte super sexuálnímu životu, přijde později? :nevim:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4338
25.7.21 13:53

Tak to já si teda ještě chvíli počkám a začnu sexovat zase až po menopauze, ať to mám v klidu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22392
25.7.21 14:17

Tak to asi nee :mrgreen:. Trtkáme jak králíci a přesto jsem ve čtyřiceti letech v přechodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13129
25.7.21 14:23

Není ve 40 brzy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 14:31

Já bych se tomu vůbec nesmála. Je mi 35, sex jsem neměla už 3 roky a poslední rok se mi MS výrazně zkrátila a výrazně ubrala na intenzitě. Sice se jako v přechodu necítím, ale myslím si, že absence sexu má na MS a další procesy v těle ženy vliv.

• Citovat
  • Nahlásit
29780
25.7.21 14:51

Je mi 40+, nedávno se mi zkrátil cyklus na 23 dnů a už je to asi za dveřmi taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 15:08
@Anonymní píše:
Já bych se tomu vůbec nesmála. Je mi 35, sex jsem neměla už 3 roky a poslední rok se mi MS výrazně zkrátila a výrazně ubrala na intenzitě. Sice se jako v přechodu necítím, ale myslím si, že absence sexu má na MS a další procesy v těle ženy vliv.

Třeba zaměňuješ příčinu a následek - pokud jako třicátnice nemáš o sex zájem, tak už tam asi nějaké hormonální utlumení probíhá…

• Citovat
  • Nahlásit
22392
25.7.21 15:38
@Mango_Lassi píše:
Je mi 40+, nedávno se mi zkrátil cyklus na 23 dnů a už je to asi za dveřmi taky.

To se mi stalo v 37, teď mám 42 a pořád funguju. Takže tak rychlý to zas nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13351
25.7.21 16:28

Spíš, co jsem četla, pravidelný aktivní sexuální život má pozitivní vliv na cyklus. To mám i vyzkoušeno. Oddálení menopauzy by bylo fajn, ale nástup bude podmíněný i geneticky, to asi neoš..ulíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65999
25.7.21 16:38
@Anonymní píše:
40letá sestřenice má partnera, s nímž se už dlouho nemilovali, prostě jí chybí sex. Údajně jí začala menopauza a tvrdí, že to je tím, že nemá sex. Tak mě napadá, jestli na tom může být něco pravdy, dle mě to je blbost, ale nevím. Když nemáte dost sexu, přijde menopauza dříve a naopak když se těšíte super sexuálnímu životu, přijde později? :nevim:

Taky by mne to zajimalo, ale nic potvrzeneho jsem o tom nenasla… Asi jsou to jen reci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65999
25.7.21 16:40
@Janli píše:
Tak to asi nee :mrgreen:. Trtkáme jak králíci a přesto jsem ve čtyřiceti letech v přechodu.

Ja sex dohanim az od cca 45. a ted v 55.se tak dohaduju, ze asi neco probiha :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13351
25.7.21 16:42
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65999
25.7.21 17:01
  • Citovat