Bez sexu - už šílím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 09:30
Bez sexu - už šílím

Co děláte, když vám chybí sex? Masturbace nepomáhá, zabavit se nepomáhá: jsem ve fitku, myslím na sex, uklízím, vařím, nakupuju - myslím na sex. A záletem to řešit nehodlám. Jak se zklidnit? :mrgreen: :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 11531 příspěvků 21.04.19 09:39

Začni běhat maratony :mrgreen: nebo se živit nejstarším řemeslem :lol:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17052 příspěvků 21.04.19 09:41

Jdi na emimino

Tableta
Závislačka 4827 příspěvků 21.04.19 09:42

Záletem to řešit nehodláš, takže máš partnera. Z toho plyne otázka - proč jste bez sexu? Pokud v tom není zdravotní indispozice, bylo by na místě to s partnerem verbálně řešit.
Já se obávám, že jinak, než sexem se nezklidníš :oops: Bohužel.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34429 příspěvků 1 inzerát 21.04.19 10:06

To bez sexu nevydržíš ani tu hoďku, co nakupuješ, fitkuješ nebo něco jiného? A pak doma sex je? A i když si na sex vzpomeneš, tak je to jen myšlenka, nebo ho neodkladně potřebuješ? Jestli ano, tak bych to začala řešit s odborníkem. Jestli jsi dlouhodobě sama, tak nějaký kamarád taky rád, takových se vždycky najde spousta, nějaký nezadaný raději, ať neděláš někde průšvih. :nevim:

Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 11928 příspěvků 18 inzerátů 21.04.19 10:11

Nechceš to řešit záletem, tak by sis měla asi promluvit s partnerem :think: :nevim:. Pokud je to tak časté, až tě to omezuje v běžném životě, tak to řeš s odborníkem.

1mila2
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 21.04.19 10:15

A proc nemas sex? :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 21.04.19 10:31
@Anonymní píše:
Co děláte, když vám chybí sex? Masturbace nepomáhá, zabavit se nepomáhá: jsem ve fitku, myslím na sex, uklízím, vařím, nakupuju - myslím na sex. A záletem to řešit nehodlám. Jak se zklidnit? :mrgreen: :oops:

Já jdu třeba na dvanáctku noční. To mě chuť zaručeně přejde. Co třeba zkusit ten sex místo vysedavání u PC? 8o

Markéta80
Hvězda diskuse 43887 příspěvků 21.04.19 10:34
@Anonymní píše:
Co děláte, když vám chybí sex? Masturbace nepomáhá, zabavit se nepomáhá: jsem ve fitku, myslím na sex, uklízím, vařím, nakupuju - myslím na sex. A záletem to řešit nehodlám. Jak se zklidnit? :mrgreen: :oops:

když chybí sex řeknu manželovi že jsem bez energie :mrgreen:. Psal v noci z práce že jestli chci musím ho probudit po noční kolem 12h :lol:, zařvu hoří a budu probuzen hned :mrgreen:. Dnes mám plno práce a bez dostatku energie to nejde :lol:

Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 10881 příspěvků 21.04.19 10:44
@Markéta80 píše:
když chybí sex řeknu manželovi že jsem bez energie :mrgreen:. Psal v noci z práce že jestli chci musím ho probudit po noční kolem 12h :lol:, zařvu hoří a budu probuzen hned :mrgreen:. Dnes mám plno práce a bez dostatku energie to nejde :lol:

Jenže vás je plný být včetně dětí.

Markéta80
Hvězda diskuse 43887 příspěvků 21.04.19 10:46

@Klopotkova no a :lol:. když se chce místo se vždy najde :lol: Navíc večer sex už neprovozuji a to je stejně manžel na noční :mrgreen:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17052 příspěvků 21.04.19 11:42
@Markéta80 píše:
když chybí sex řeknu manželovi že jsem bez energie :mrgreen:. Psal v noci z práce že jestli chci musím ho probudit po noční kolem 12h :lol:, zařvu hoří a budu probuzen hned :mrgreen:. Dnes mám plno práce a bez dostatku energie to nejde :lol:

Když řeknu z že jsem bez energie, pošle mě odpočívat a pořádně se prospat :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:57
@Russet píše:
Já jdu třeba na dvanáctku noční. To mě chuť zaručeně přejde. Co třeba zkusit ten sex místo vysedavání u PC? 8o

Jaké vysedávání u PC? :roll: Vždyť jsem jen napsala dotaz 8o.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:58

Sex byl naposledy ve středu. Partner je unavený z práce, chce odpočívat. Jakmile na něj sáhnu, jen zamručí, abych dala pokoj.

Tableta
Závislačka 4827 příspěvků 21.04.19 12:11
@Anonymní píše:
Sex byl naposledy ve středu. Partner je unavený z práce, chce odpočívat. Jakmile na něj sáhnu, jen zamručí, abych dala pokoj.

Jak jste spolu dlouho? Takhle to bylo vždycky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama