Bez srdeční akce, ale drobek roste

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klimeska11
Stálice 78 příspěvků 03.04.19 15:52
Bez srdeční akce, ale drobek roste

Ahoj. Vím, že je tu takových témat hodně, ale chtěla bych znát názor na můj případ. Minulý týden jsem byla na první prohlídce a podle MS jsem měla být 6 týden, ale podle ultrazvuku v 5 týdnu. MS jsem měla poslední dobou dost rozhazenou, takže jsem mohla otěhotnět později. Dneska jsem byla na kontrole a mudr řekla, že to vypadá na neprosperujici, protoze nenašla srdíčko. Velikostně je prý vše ok, ale srdeční akce není. Začala hned mluvit o revizi. Mám prý přijít v pondělí a když nebude srdíčko, tak revize. Jednu revizi mám už za sebou, ale tam to bylo špatně od začátku, nedostali jsme se ani ke gestacnimu vacku. Minulý týden byl gestacni a teď už jsem viděla i embryo. Měla bych být teď 6 týden. Rozhodla jsem se jít ještě na jiný ultrazvuk. Jaký na to máte názor?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
tulipán
Závislačka 4046 příspěvků 03.04.19 15:54

@Klimeska11 Ano, sla bych se poradit jinam. At ti to dobre dopadne.

lenka197917
Kecalka 114 příspěvků 03.04.19 16:02

držím palce, ať je vše v pořádku a pevné nervy, kdyby nebylo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:03

@Klimeska11 Určitě ještě počkej a zkus si zajít jinam. Rozhodně se nenech hnát na revizi a dej miminku čas. Jak sama píšeš, celý cyklus mohl být posunutý a miminko je prostě jen ještě malinké a srdíčko se teprve objeví. Určitě bych být tebou čekala co nejdéle, protože cyklus můžeš mít posunutý klidně i o dva týdny, takže miminko ještě může potřebovat hodně času. Hlavně si trvej na svém a vyčkej. Moc ti přeji, aby bylo vše v pořádku. :hug:

lachtanice86
Echt Kelišová 7618 příspěvků 03.04.19 16:04

Počkala bych do pondělí a potom bych šla případně jinam

Klimeska11
Stálice 78 příspěvků 03.04.19 16:08

Moc děkuji holky. To první vypadalo hned špatně, ale když teď plod roste :nevim: navíc predemnou řekla sestricce, ať mi na pondělí vymezi delší čas na návštěvu, protože to vypadá na neprosperujici, tak ať má čas napsat zadanku na revizi. Docela mě sere, že jakmile není něco tabulkový, tak hned revize.

Klimeska11
Stálice 78 příspěvků 03.04.19 16:09

Ještě přidávám své testy. Omlouvám se za pár chloupků… Lepidla jsem to na samolepicí izolepu. První je dělaný 6 dní po zpoždění a poslední 3 dny zpět.

karkarka
Závislačka 3483 příspěvků 03.04.19 16:10

Dost nesmysl aby te v 6 tt poslali na revizi kvuli chybějícímu srdíčku.to se může objevit klidne pozdeji.hlavne ze těhotenství roste.

Sl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 03.04.19 16:11

Ahoj, ja byla v car, kde mají super utz 5+4 a ještě žádné srdicko, to je 6.tyden a sama doktorka, ze je brzo, pak jsem byla 6+4 a vše v poradku ;) drzim palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:11

@Klimeska11 Ten přístup je teda hrozný. :( Naštěstí ale o tom, jak to bude, rozhoduješ ty a ty si rozhodně řekni o mnooohem delší čas a ještě bych šla k jinému doktorovi. Když miminko roste, osobně bych věřila, že je v pořádku, jen je mladší a srdíčko se objeví později. Rostoucí miminko rozhodně není neprosperující těhotenství. :zed:

Sůvička80
Kecalka 323 příspěvků 03.04.19 16:13

@Klimeska11 : počkala bych tak do 8tt a až pak se rozhodla.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 03.04.19 16:13

přístup tvé gynekoložky se mi nelíbí. Srdíčko může být klidně až sedmý, osmý tt, směrodatný je nějaký vývoj. Nikdo tě na revizi hnát nemůže, kor když nekrvácíš. Dala bych si čas, klidně ty dva týdny, možná bych šla i jinam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:18

To, co ti řekla doktorka, je tedy úplný nesmysl. V 5. týdnu ještě být vůbec srdíčko nemusí, stejně tak ani v 6. týdnu srdíčko tlouct nemusí, někdo ho má třeba až v 8. týdnu. Ještě když píšeš, že jsi měla rozházený cyklus, tak je opravdu velká pravděpodobnost, že je miminko menší a když píšeš, že podle ultrazvuku jsi v 5. týdnu, tak by podle mě byla naopak výjimka, kdyby už bylo srdíčko vidět, to je ještě opravdu velice brzy. Máš ještě klidně i 3 týdny čas. Takže, prosím, určitě počkej a nenech se hnát na revizi.Teď je důležité, že miminko povyrostlo a srdíčko bude později.

Klimeska11
Stálice 78 příspěvků 03.04.19 16:20

Jsem objednaná na úterý do heliosu. Chteli mě vzít hned teď v pátek, ale chci tam jít až po tom pondělí a rovnou vezmu od své mudr i zprávy a fotky z ultrazvuku, ať mají s čím srovnat. Ano mimi roste. Minulý týden tam byl jen ten váček a dneska i drobek. Prý se jí to nelíbí z toho důvodu, že při velikosti 2mm by už mělo být vidět srdíčko.

Klimeska11
Stálice 78 příspěvků 03.04.19 16:22
@Anonymní píše:
To, co ti řekla doktorka, je tedy úplný nesmysl. V 5. týdnu ještě být vůbec srdíčko nemusí, stejně tak ani v 6. týdnu srdíčko tlouct nemusí, někdo ho má třeba až v 8. týdnu. Ještě když píšeš, že jsi měla rozházený cyklus, tak je opravdu velká pravděpodobnost, že je miminko menší a když píšeš, že podle ultrazvuku jsi v 5. týdnu, tak by podle mě byla naopak výjimka, kdyby už bylo srdíčko vidět, to je ještě opravdu velice brzy. Máš ještě klidně i 3 týdny čas. Takže, prosím, určitě počkej a nenech se hnát na revizi.Teď je důležité, že miminko povyrostlo a srdíčko bude později.

Teď mám být 6 týden

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama