Bez srdeční akce, ale příznaky těhotenství

1.8.15 07:59

Bez srdeční akce, ale příznaky těhotenství

Ahoj holky, na tehotenskem testu se mi pred ani ne 3 tydny ukazaly dve carky, asi po pulrocnim snazeni. K doktorovi jsem sla ted v utery, uz bych mela byt podle posledni menstruace 6+1, ale ten mi rikal ze se mu to vubec nelibi ze plod je maly a bez srdecni akce (plus jsem jeste par dni predtim spinila byla jsem na pohotovosti a tam mi rekl ze mi k tomu nemuze nic rict ze nevi z ceho to je), druhy den me poslal na krev a dalsi den na ultrazvuk, na ultrazvuku mi rekl ze krev je vysoce tehotensky pozitivni ale plod porad bez srdecni akce a zadna zmena za ty 2 dny, Ze mam prijit zase v pondeli, ale ze si mysli ze se jedna o zamlkle tehotenstvi a pujdu na revizi. Ale ja mam porad tehotenske priznaky, je mi na zvraceni uz 2 dny. Meli jste to taky nektera tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35023
1.8.15 08:04

Já měla u jednoho kluka srdeční akci asi až 7+ něco a u druhého ještě později, tak zbytečně nestresuj. I proto můj doktor objednává až na ten devátý týden, aby ženský zbytečně nestresoval. Podle krve těhotná jsi, tak to tak ber :) Možná je to i trochu mladší, občas to nesedí vyloženě s MS, tak proto se mu to může zdát malé. Jinak kdyby se čistě náhodou jednalo o zamlklé, příznaky ještě chvíli mít budeš, jsou kvůli vyšší hladině HCG a ta se nezmění ze dne na den, ale postupně pak klesá, nicméně věřím, že to bude v pořádku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
1.8.15 08:08
@RomcaKT píše:
Ahoj holky, na tehotenskem testu se mi pred ani ne 3 tydny ukazaly dve carky, asi po pulrocnim snazeni. K doktorovi jsem sla ted v utery, uz bych mela byt podle posledni menstruace 6+1, ale ten mi rikal ze se mu to vubec nelibi ze plod je maly a bez srdecni akce (plus jsem jeste par dni predtim spinila byla jsem na pohotovosti a tam mi rekl ze mi k tomu nemuze nic rict ze nevi z ceho to je), druhy den me poslal na krev a dalsi den na ultrazvuk, na ultrazvuku mi rekl ze krev je vysoce tehotensky pozitivni ale plod porad bez srdecni akce a zadna zmena za ty 2 dny, Ze mam prijit zase v pondeli, ale ze si mysli ze se jedna o zamlkle tehotenstvi a pujdu na revizi. Ale ja mam porad tehotenske priznaky, je mi na zvraceni uz 2 dny. Meli jste to taky nektera tak?

Jestli Ti můžu radit, jdi tam až tak za 2 týdny, těhotenství může být mladší, toto jsem si užila taky ve 2 těhotenstvích a dětičky mám. Pokud to má dobře dopadnout, tak to dobře dopadne, pokud ne, nepomůže Ti ani svěcená voda, nejspíš by to odešlo s opožděnou menstruací. Myslím, že když tam půjdeš v pondělí, nemusí to být pořád průkazné a zbytečně bys mohla přijít o prosperující těhotenství. Za těch 14 dní už to bude jasné. Toto je daň za návštěvy gynekologie hned po objevení pozitivního testu. Představ si, že ve 3. těhotenství mě chtěli poslat na operaci, že to asi bude mimoděložní, to jsem byla už na konci 8. týdne a přitom malá byla normálně v děloze, jen to nemohli objevit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
1.8.15 08:09

Takže rada zní, jdi tam až tak v 9. týdnu, ne dřív!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19063
1.8.15 08:10

Ovulace mohla být později a hned to nebude sedět (ale bez ohledu na stáří těhotenství by plod měl růst, i když nevím jaký bude rozdíl za dva dny, asi moc velký ne) :nevim: Jinak já měla těhotenské příznaky ještě po revizi - takže těmi bych se neřídila (navíc se dají velmi snadno vsugerovat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19063
1.8.15 08:10

@Zabatko jo, to je pravda…čím dřív, tím větší stres :) Když je to špatně, je už pak aspoň 100% jasno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
1.8.15 08:11

Ještě jsem chtěla dodat, že já třeba má ovulaci až tak 18. - 19. den cyklu, při 29 denním cyklu, tj. luteální fázi mám max. 10 dnů. Tj. vždycky to vypadalo, že těhotenství je neprosperující a nakonec mám 4 dětí. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1150
1.8.15 08:11
@RomcaKT píše:
Ahoj holky, na tehotenskem testu se mi pred ani ne 3 tydny ukazaly dve carky, asi po pulrocnim snazeni. K doktorovi jsem sla ted v utery, uz bych mela byt podle posledni menstruace 6+1, ale ten mi rikal ze se mu to vubec nelibi ze plod je maly a bez srdecni akce (plus jsem jeste par dni predtim spinila byla jsem na pohotovosti a tam mi rekl ze mi k tomu nemuze nic rict ze nevi z ceho to je), druhy den me poslal na krev a dalsi den na ultrazvuk, na ultrazvuku mi rekl ze krev je vysoce tehotensky pozitivni ale plod porad bez srdecni akce a zadna zmena za ty 2 dny, Ze mam prijit zase v pondeli, ale ze si mysli ze se jedna o zamlkle tehotenstvi a pujdu na revizi. Ale ja mam porad tehotenske priznaky, je mi na zvraceni uz 2 dny. Meli jste to taky nektera tak?

Měla jsem to úplně stejně, bohužel. Při zamlklém těhotenství mi bylo zle od žaludku a bolely mě prsa ještě ráno před revizí. Příznaky souvisí s tím, že je v krvi HCG. To ale zřejmě bohužel neroste, protože se plod nevyvíjí. Mrzí mě to, držím palce do dalších pokusů.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 08:13

Ja byla ve 4+3 to nevidel ani tehu, ted v 5tt videl jen vacek ani plod nebyl videt a jeste navic byl mensi nez ma v tomto tydnu byt, tak jdu 11. Na dalsi kontrolu a uvidime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
1.8.15 08:16

Já stejně nějak nechápu, proč ji tam doktor žene v pondlělí zase, co je to za blbost, kdyby řekl za týden, tak buduž, ale po víkendu, to je na přesdržku, s prominutím. No oni si doktoři rádi hrají na Bohy. Jako pokud je plod v děloze, i kdyby to nebylo prosperující těhu, tak i za 14 dní se nic nestane, ve valné většině dojde ke spontánnímu potratu, který vypadá jako silnější menstruace. Obešlo by se to podle mě klidně i bez revize, narkozy a drápání v děloze. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 08:23

Holky dekuji za prispevky, no taky nechapu behem tohoto tydne co jsem tam sla poprve jsem tam byla 3krat plus kdo vi kolikrat tam pujdu zase pristi tyden… V pondeli tam jit musim aby mi napsal nemocenskou, protoze delam 12ky tak rikal ze mi ji napise v kazdem pripade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13206
1.8.15 08:30

No, tak já u posledního těhotenství 6+5 plodový váček - bez akce, 7+5 dokonce prázdný plodový vak (mudra řekla, že to „asi nedopadlo“ a počkáme teda ještě týden… a 8+4 vše v pořádku a akce +. Ale moje doktorka nechává vždycky týden, po pár dnech je to akorát stresování navíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
1.8.15 08:34

@Zabatko Ono je to taky o těch budoucích maminách. Dělají si testy pomalu ještě před menstruací, u doktora jsou nasáčkované pomalu den po menzes, co nepřišla a myslí si, že ti bohové jim rovnou řeknou pomalu pohlaví.
Místo toho, aby daly rozum do hrsti a počkaly opravdu těch pár týdnů, kdy se beztak nic nevyřeší a je to jen a jen na přírodě.
@RomcaKT a myslíš si, že ta nemocenská u tebe něco vyřeší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69025
1.8.15 08:55

@berry4 Jasně, nebude se stresovat v práci, ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
1.8.15 09:02

@j.a.n.i1 ahá,pravda. Já zapoměla… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu