Bezbolestná a slabá menstruace, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kallya
Kecalka 110 příspěvků 04.01.18 17:07
Bezbolestna a slabá menstruace, můžu být těhotná?

Ahojte, holky v neděli jsme měla sex, ale brala jsem kvůli tomu, že jsme měli pronajatou chatu s bazénem a vyrivkou prášky na oddálení. Menstruace se dostavila přesně tři dny po vysazeni. Ovšem slabá a bezbolestná, jindy se kroutim až brecim bolestí. Antikoncepci neberu a použili jsme kondom. Je možnost být těhotná?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 04.01.18 17:13

Myslím si že ne ale nikdy člověk neví :) zkus udělat test.

Kallya
Kecalka 110 příspěvků 04.01.18 17:15

@Petruna21 po jaké době od sexu si test udělat? Nejsou čtyři dny málo k tomu abych se neco dozvedela :D

lachtanice86
Kelišová 5426 příspěvků 04.01.18 17:17

Nejspíš nebudeš. A test tak 14 dní po styku.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65774 příspěvků 04.01.18 17:18
@Kallya píše:
@Petruna21 po jaké době od sexu si test udělat? Nejsou čtyři dny málo k tomu abych se neco dozvedela :D

nemyslím si, 4 dny po sexu nemůžeš být těhotná, to vajíčko teprve putuje vejcovodem.

chs.jasmin
Kelišová 6979 příspěvků 04.01.18 18:26

@Kallya dle popisu bych řekla, že ne, prostě jen tělo reaguje na ty oddalovací tablety. Navíc je to velmi krátká doba :-)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 04.01.18 18:43

Nemyslim ze by z toho bylo tehotenstvi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama