Bezbolestná dentální hygiena Brno

Anonymní
27.7.21 07:15

Dobrý den,

mám novou zubařku a ta teď mi doporučila návštěvu dentální hygieny. Bývalá zubařka mi vždy dělala tyto služby komplet.

Moc tedy prosím o nějaký typ na dentální hygienu v Brně, nejlépe ne moc daleko od centra ( ale pokud budou fakt dobří, dojedu si klidně někam na okraj Brna) a pokud možno s pochopením pro trdla se syndromem bílého pláště a zubařofobiky jako jsem já :mrgreen: A pokud možno, kdyby používaly nějaké bezbolestné metody při odstranění zubního kamene.

Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3791
27.7.21 07:54

Jezdim k zubařovi i na dentálku do Ridere, slečna je snad ta nejhodnější a nejšetrnější hygienistka co jsem zažila (i zubař je tam boží teda, od něj nebolí nic, ani trhání).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6218
27.7.21 10:29

Ja chodim do Smile Factory, je to v centru u Jakubaku. Jsem spokojena se zubarem i debtalni hygienou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
27.7.21 15:46

Onedent v Cernych polich. Klidne ti pri odstranovani kamene umrtvi pusu, takze nic necitis :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 07:17
@Lily Evans píše:
Jezdim k zubařovi i na dentálku do Ridere, slečna je snad ta nejhodnější a nejšetrnější hygienistka co jsem zažila (i zubař je tam boží teda, od něj nebolí nic, ani trhání).
@Wani píše:
Ja chodim do Smile Factory, je to v centru u Jakubaku. Jsem spokojena se zubarem i debtalni hygienou.
@Fiškuska píše:
Onedent v Cernych polich. Klidne ti pri odstranovani kamene umrtvi pusu, takze nic necitis :palec:

Děkuji moc za typy. Omrkla jsem to a nakonec jsem se objednala do toho Onedentu. Celkem krátká čekací lhůta. Kdybych neměla v srpnu dovolenou, tak mě snad vezmou i hned…

• Citovat
  • Nahlásit
13
31.8.21 12:25

Dobrý den, mohu plně doporučit dentální hygienu Vistadent Brno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat