Bezbolestná slabá ms a narůžovělý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anicka2888
Kecalka 119 příspěvků 06.01.18 19:43
Bezbolestná slabá ms a narůžovělý výtok

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat na zkušenost maminek kterým se stalo něco podobného. Mám už dvě děti 11 let a 5 let.Tak už si moc nepamatuji co a jak :/ K problému MS jsem měla 8.12 trvala 4 dny. Snažili jsme se od 27.12 do 1.1.V té době co jsme se snažili se objevil nevím jak to popsat tak mě omluvte..táhlý hlen prúhledný jak lepidlo a bylo ho dost.MS jsem očekávala 4.1 cyklus mám co 27 dní, poslední 4 měsíce si zapisuji kdy dostávám MS.No a 2.1 jsem měla narůžovělý výtok a jemně špinila celý den i večer. Na druhý den jsem dostala slabou ms jestli se to tak dá říct jen při čúrání byla voda zbarvená do světlé červené ale na vložce jen špinění. Když mám ms tak mám krev tmavší a silnou tak je to pro mě nové. Trvalo to dva dny a břicho mě skoro vůbec nebolelo jako obvykle jen sem tam v podbříšku. No a ted dva dny mám narůžovělý výtok. Nepálí, nesvědí, nezapáchá. Prsa stále pobolívají a na Wc chodím moc často. Měla to některá z vás? Chci se objednat k doktorce, jen mě zajímá jestli to měla některá z vás a jestli se mám něčeho obávat a nebo ne. Děkuji moc předem za odpovědi a přeji krásný večer :hug: :kytka:

Reklama

Reakce:

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 06.01.18 19:46

@Anicka2888 :think: co takhle zkusit test.?

Anicka2888
Kecalka 119 příspěvků 06.01.18 19:47

@snažilka maminka Nebylo by to moc brzo? A máte s tímhle prosím vás zkušenost nějakou?

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 06.01.18 20:01

@Anicka2888 tak pokud jsi mela MS dostat 4.1., tak na test brzy neni ;) a ten ruzovy vytok muze byt pri zahnizdovani vajicka…ja to teda nemela, ale cetla sem, ze to muze byt…zkus test a budes mit mozna jasneji, mozna bude negativni…uvidis :nevim: kazdopadne asi by bylo mimco planovane, jestli chapu dobre, tak drzim palce :hug:

1Marci
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 06.01.18 20:03

Já myslím, že táhnoucí se hlen byla ovulace a špinění mohlo byt uhnizdovani vajíčka. Z toho popisu bych řekla, že snažení se podařilo :palec:

Anicka2888
Kecalka 119 příspěvků 06.01.18 20:06

@Kukacka123 Děkuji ale test nic a asi byla blbost ho dělat ted že když chodím neustále na wc :nevim: Já ještě teda počkám co bude a kdyby náhodou se objednám k doktorce at se ví co a jak. A další týden zkusím z ranní moči :) Děkuji moc a ano bylo by to plánované :hug: Já právě testy nikdy nedělala u obou předchozích dětí jsem to měla jinak :)

Anicka2888
Kecalka 119 příspěvků 06.01.18 20:10

@1Marci No ale testík zatím nic asi je brzo na testování. Ještě jemně špiním :)Krom toho mi nic extra není jen jsem unavená a neustále navštěvuji wc.Plus prsa ale tak to je vše. Sem tam zabolí v podbříšku, ale jinak se cítím fajn :) Moc bych si přála aby to vyšlo to by bylo radosti :hug:

1Marci
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 06.01.18 20:56

@Anicka2888 Na test muže byt opravdu ještě brzy a zvlášť, když není z ranní moči. Jinak muj prvni příznak těhotenství bylo právě časte močení. Tak budu držet palce ;)

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 06.01.18 21:00

@Anicka2888 kdyby si byla v tom tak test by měl už ukázat jestli máš pravidelnou ms a měla si ji dostat 4. tak by tam mělo být. Zkusila bych z ranní moci :).
Zkušenosti bohužel nemám ale test by měl už být pozitivní pokud jsi těhotná ;)

Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 06.01.18 21:03

@Anicka2888 joo, tak takhle zpocatku je delani testu odpo a jeste pokud hodne chodis brzy…a pokud spinis, tak bych asi pockala no, to mas pravdu ;) jinak nejlepsi je z ty nejkoncentrovanejsi moci - rano po probuzeni (pisou z prostredniho proudu :mrgreen: ) - ja delala den po vynechani MS a krasne jasna carka (sice slabsi nez kontrolni, ale jasne viditelna) ;) tak budu moc drzet palce…a kdyby si chtela jistotu, tak z krve si muzes nechat jako samoplatce zmerit HCG ;)

Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 06.01.18 21:04

@snažilka maminka mel, ale nemusi, pokud nevi, kdy presne mela ovulaci…me kamaradce se viditelny duch objevil po tydnu zpozdeni :mrgreen: ty hormony si s nama kolikrat potvory hrajou :zed: :mrgreen:

Anicka2888
Kecalka 119 příspěvků 06.01.18 23:30

@snažilka maminka Já ale psala že jsem měla 2.1 růžový výtok a pak dva dny něco jako slabá ms a ted dva dny zas růžový výtok…Plodné dny právě nevím kdy byly ale v té době co jsme se snažili se objevil ten táhlý hlen jak jsem už psala.Ale nevím kolikátého :) Jestli 29,30,31 jeden z těch dní tak si proto myslím že je na testování ještě brzo :) Tak počkám jinak děkuji :)

Anicka2888
Kecalka 119 příspěvků 06.01.18 23:31

@Kukacka123 Ano to vím ale ještě počkám jen jsem chtěla vědět jestli má někdo zkušenost, děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama