Bezbolestné časté močení - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:49
Bezbolestné časté močení - těhotenství?

Od včerejška mě začalo trápit nutkání chodit pořád na malou, jenže když už tam dojdu, tak ze mě vypadne sotva pár kapek. Je to takový pocit, že mě tam dole něco v močové trubici jakože trochu šimrá a mám pocit, že pořád musím na záchod. Když ale nejdu a nějak to vydržím, tak se nic nestane, spíše jakmile se vyčůrám, tak je taková úleva, ale za pár minut je to zpátky. Nic mě u toho nebolí, žádné řezání, štípání nebo tak nějak. Minulý rok jsem si prošla ošklivým zánětem močových cest, kdy mě to fakt bolelo si dojít na záchod, ale teď nic.
Tak si říkám, zda třeba nejsem těhotná. Měla jsem sexuální styk s přítelem 26.7.,byl chráněný, takže už prakticky dva týdny zpátky, poslední menstruaci jsem měla 1.7., ted zatím nepřišla, ale já mám ty cykly takové strašně rozházené a nepravidelné, třeba celý duben, květen a červen jsem ji vůbec neměla, předtím jsem zase celý leden krvácela, takže bych se asi ani nedivila, kdyby nepřišla. Včera jsem si dělala test jen tak pro jistotu a nic, negativní výsledek, tak nevím.
Nic jiného na sobě jinak necítím divného, je fakt, že pár dnů po tom sexu jsem měla křeče, zácpu a průjem a hrozně blbé akné a takový bílo žlutý výtok, ale tak to mám prakticky vždycky, když mám dostat menses. Chvílemi se mi zdá, že mám zvýšenou teplotu, až skoro horečku, ale žádná citlivá prsa, žádné jiné příznaky těhotenství na sobě nepocituji. Myslíte si, že by to mohlo stejně být těhotenství nebo to nejspíše bude nějaký zánět nebo třeba nachlazení…právě mi tam trochu nesedí to, že mě nic nebolí, když čůrám, ale třeba se to může ještě nějak vyvinout.

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 09.08.19 19:50

To bude zánět močáku ještě na začátku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:57

@Tichošlápek i když me nic neboli? Mně tam prave nesedí trochu to, že když jsem měla minuly rok zánět, tak to hned od prvního dne bolelo, ale tohle je bezbolestne a spíše je to takový pocit, že proste musím jít a i když jdu, tak ze me nic nevypadne nebo maximálně par kapek…a práve vsude čtu, jak je časté močení jedním z prvních příznaků těhotenství, ale asi se to projevuje trochu jinak…ale moc dekuji, zabehnu si k doktorovi

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 09.08.19 20:06

Může to být i mocak. Někdy mívám šílený bolesti z ničeho nic a někdy třeba dva dny jen běhám na WC a až pak začne pálit, bolet atd. Takže bych určitě odnesla moč k doktorovi ;)

SofiaP
Stálice 52 příspěvků 09.08.19 20:08

Je to možné taky to tam tak 5 dní po ovulaci a také jsem si myslela že jsem nastydlá a ejhle před dny jsem zkusila test a byla tam druhá čárka a to mám MS dostat až 13.8 tak zkus test a uvidíš :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 20:11

@Celeste97 Ok Ok, zkusím doktora, práve mám i pocit zvýšené teploty, až skoro horečky, včera jsem se pekne vypotila v noci, ale nevim, zda to s tím nějak souvisí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 20:15

@SofiaP prave test jsem zkoušela včera a negativní, přitom už by mohl byt aspoň duch, pokud jsou to už dva týdny od styku, ale jasný, ze to muže byt různé posunuté a tak…jako mimco by asi tedka nebylo zrovna vhodným dáreckem, akorát přítele přijali na stipendium do zahraničí na magistra a ja jdu do posledního ročníku bakaláře, takže mimco až tak třeba za 1-2 roky :nevim: chránili jsme se, ale co my víme, kondom se mohl protrhnout a my jsme si nevšimli nebo třeba ho sundal blbe…každopádně uvidim no

spiritt
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 6 inzerátů 09.08.19 20:36

A co lehké nastydnutí? Mě stačí chodit bez ponožek :D nebo se koupat ve studené vodě :nevim: a chodím pak na wc každou chvíli a jen pár kapek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 20:59

@spiritt taky si myslím, že by to mohlo být z toho, škrábe mě už delší dobu v krku, navíc ty zvýšené teploty…a je fakt, že mi v posledních pár dnech byla celkem zima, poznám to tak, že mám ledové ruce a ledové nohy, teď, když jsem nasadila chlupaté ponožky a zabalila se do deky a teplého svetru, tak se to trochu zlepšilo..ale stejně, radši pomažu k doktorovi, jako kdyby tam nebyl ten sexuální styk a nemeškala mi menstruace, tak to neřeším…ale test vyšel negativní, takže to asi taky můžu vyloučit, ale dojdu si k doktorovi a ten kdyžtak potvrdí nebo vyvrátí všechno možné :D

blumen
Hvězda diskuse 54827 příspěvků 09.08.19 20:59

Dle me typicky mocak v zacatku. Zitra zacni lecit/hodne pit/byt v teple a odpocivat. Kup si Blokurimu nebo lichorerisnici. U mocaku me nikdy nic neboli.

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 09.08.19 21:05

@blumen děkuji, jako asi to na ten močák fakt vypadá, právě mě zaráželo to, že mě fakt nic nebolí, nepálí a mám jen takové nutkání na ten záchod chodit a jen cítím, jako kdyby mě tam dole něco trochu šimralo a nutilo na ten záchod chodit, ale jakmile dojdu, tak jen pár kapek nebo nic…ale děkuji, zítra začnu a taky si dojdu k doktorovi, ať na to koukne :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 21:33
@Anonymní píše:
Od včerejška mě začalo trápit nutkání chodit pořád na malou, jenže když už tam dojdu, tak ze mě vypadne sotva pár kapek. Je to takový pocit, že mě tam dole něco v močové trubici jakože trochu šimrá a mám pocit, že pořád musím na záchod. Když ale nejdu a nějak to vydržím, tak se nic nestane, spíše jakmile se vyčůrám, tak je taková úleva, ale za pár minut je to zpátky. Nic mě u toho nebolí, žádné řezání, štípání nebo tak nějak. Minulý rok jsem si prošla ošklivým zánětem močových cest, kdy mě to fakt bolelo si dojít na záchod, ale teď nic.
Tak si říkám, zda třeba nejsem těhotná. Měla jsem sexuální styk s přítelem 26.7.,byl chráněný, takže už prakticky dva týdny zpátky, poslední menstruaci jsem měla 1.7., ted zatím nepřišla, ale já mám ty cykly takové strašně rozházené a nepravidelné, třeba celý duben, květen a červen jsem ji vůbec neměla, předtím jsem zase celý leden krvácela, takže bych se asi ani nedivila, kdyby nepřišla. Včera jsem si dělala test jen tak pro jistotu a nic, negativní výsledek, tak nevím.
Nic jiného na sobě jinak necítím divného, je fakt, že pár dnů po tom sexu jsem měla křeče, zácpu a průjem a hrozně blbé akné a takový bílo žlutý výtok, ale tak to mám prakticky vždycky, když mám dostat menses. Chvílemi se mi zdá, že mám zvýšenou teplotu, až skoro horečku, ale žádná citlivá prsa, žádné jiné příznaky těhotenství na sobě nepocituji. Myslíte si, že by to mohlo stejně být těhotenství nebo to nejspíše bude nějaký zánět nebo třeba nachlazení…právě mi tam trochu nesedí to, že mě nic nebolí, když čůrám, ale třeba se to může ještě nějak vyvinout.

Mě se společně s tímto objevily kvasinky. Gyndařka řekla že to mám podrážděné od toho, že se to tam dostalo pri sexu. At si zavadim lactobacily a udelam rosalgin vyplach. Kvasinky jsou skoro fuč, ale tento pocit čurání trvá. Já si diky tomu i učurla dvakrat. Jednou v autě jednou v obchodě. :lol: :oops: A to jsem tam měla tak deci :grin: :oops:
No my se teda o dítě snazili, ale i pres me podezreni na zanet močaku - nasla jsem dvě čárky :lol: :hug:

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 09.08.19 21:45
@Anonymní píše:
Mě se společně s tímto objevily kvasinky. Gyndařka řekla že to mám podrážděné od toho, že se to tam dostalo pri sexu. At si zavadim lactobacily a udelam rosalgin vyplach. Kvasinky jsou skoro fuč, ale tento pocit čurání trvá. Já si diky tomu i učurla dvakrat. Jednou v autě jednou v obchodě. :lol: :oops: A to jsem tam měla tak deci :grin: :oops:
No my se teda o dítě snazili, ale i pres me podezreni na zanet močaku - nasla jsem dvě čárky :lol: :hug:

ajeje, no, tak já snad budu okay, jako mimčo u nás by te´d asi nebylo přímo ideální, oba dva s přítelem ještě studujeme, takže těhotenství bych teď nechtěla řešit, ale uvidím, co řekne doktor

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 16:26
Časté močení bez bolesti

Oživuji diskuzi - už asi 3-4 dny mě trápí to samé, neustále cítím pocit plného močáku a že prostě na ten záchod musím, ale když se tam dostanu, tak buď toho vyčůrám strašně málo, nebo nic, chodím tak jednou za hodinu, mám chvíle, kdy třeba moc chodit nemusím, ale tak se to střídá, ale nic mě něbolí, spíše když jakože zatáhnu více, tak mě tam dole jakože zašimrá…k tomu mám i střídavě zvýšené teploty a někdy i cítím, jako kdyych měla horečku a třeba včera mě bolelo i břicho, každopádně nevím, zda to je stresem, nachlazením (mám neustálý pocit studených nohou a rukou a je mi i zima trochu) nebo by to mohlo být začínající těhotenství (což doufám, že ne, test jsem dělala, byl negativní, ale třeba jsem ho dělala dost brzy), nevíte, zda se projevuje zánět močáku i bez bolestí a řezání? :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 17:05

Tak jako zakladatelka dávám update - dneska jsem byla u doktorky, pěkně velká infekce v moči i v krvi, takže očividně žádné těhotenství (pro jistotu mi sama udělala test z krve a moči a prý nic), takže jsem vyfasovala antibiotika a klidový režim… :zed: tak se jdu léčit :?

Váš příspěvek
Reklama