Bezcitný přítel a těhotenství

1278
4.6.15 08:37

bezcitny pritel a tehotenstvi

Ahoj. chtela bych se vypovidat a treba i ziskat nejakou radu.jsme s pritelem pres ctyri roky, mne je 27 a jemu o deset vic.kdxz jsme se potkali hodne jsem pila alkohol, a proto uz od zacatku jsme meli neshody.pak jsem po roce celkem prohadaneho vztahu necekane pres prasky otehotnela, zrovna kdyz jsme se vlastne rozesli..:-( jeho otec od nich odesel kdyz byl maly a proto hode velkou cast tehotenstvi si denodenne promyslel jesli s nami bude nebo ne. mluvil o tom jak kdyby se jednalo o nakup rohliku a ja z toho v tehotenstvi ba silene zoufala. porad jsem brecela. porad menil nazory.ja si dite ze zdravotnich duvodu nechat musela jinak hrozilo ze jine uz nikdy nebude.on mi rekl napr ze jsem sobec ze to nerisknu jit na potrat ze porodim dite bez otce a ze MOZNA mit dite jeste budu.to bylo fakt bezcitny a hodne, on by si udelal svoji rodinu jinde a ja bych uz nidy dite mit nemohla s nikym jen proto ze jemu tp prislo vhodny. a to sem mu nabizela ze bud spolu bidem, nebo nebudem a ja ho nezapisu do RD a uz se neuvidime nebo ze ho zapisu budem kazdy zit jinde a dite bude moct navstevovat jak chce ale o dulezitych vecech budu rozhodovat vyhradne ja..napr jmeno doktori skoly..on kvuli praci by ani stridavou peci mit nemohl a rozhodne jsem nechtela aby dite vidal dvakrat mesicne ale spolurozhodoval o jeho zivote kdyz by ho v podstate ani neznal. nelibila se mu ani jedna moznost.pry ze se mnou byt nechce ale ani nechce aby mu nekde po svete litalo dite.byla jsem tehotna s hormonama na houpacce a tohle bylo pro me naprosto silene obdobi.ale zakousla jsem se a presvedcila jsem ho ze nejlepsi teda bude kdyz zustanem spolu.ja vedela ze jakmile ho opustim uz nebuduvschopna ho vzit zpet i kxdyby

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

merde
4.6.15 08:40

A dotaz je jaky? :think:

• Nahlásit
Krasavicaa
4.6.15 08:44

Jak sis to zařídila, tak to máš. Vybrala sis velmi kvalitního otce pro své dítě :-)
A je zajímavé, že ty prášky jsou tak strašně nespolehlivé :think: :think:
Ale stejně nechápu na co se jako ptáš :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
28762
4.6.15 08:46

@mattez a o čem to celé jako je? :think:

• Nahlásit
2874
4.6.15 08:46

A dotaz je kde?
Jsi nezodpovědná, nevěřím nato, že zrovna, když jste se rozešli, tak jsi úplnou náhodou otěhotněla. Fakt nevěřím.

• Nahlásit
81586
4.6.15 08:48

@Krasavicaa asi se potřebovala jen vypovídat, ale taky to nechápu :nevim:

• Nahlásit
6582
4.6.15 08:50

Jaký je dotaz? No, otěhotnět přes prážky v době rozchodu je teda pech, ještě si zjišťovat potrat a nemoct na něj jít ze zdrav. důvodů (to jsem ještě neslyšela). :think:

• Nahlásit
1278
4.6.15 08:51

Maly mi to odpinkl a pak jsem s nim musela neco nutne udelat, nestihla jsem to dopsat, ale tady rozhodne pokracovat nebudu. dopisu to jinam. soudite a vubec nevite.

• Nahlásit
28762

@Krasavicaa zvláštní,jak plno mladejch holek těhotní přes antikoncepci a navíc ze zdravotních důvodů MUSÍ donosit, jinak by už nemusely otěhotnět… A nebo návod, jak utáhnout chlapa na vařený nudli :mrgreen:

• Nahlásit
Anro

Holky, proč ji hned odsuzujete? Každému se může stát, že udělá v životě kopance.

• Nahlásit
Krasavicaa
4.6.15 08:52
@berry4 píše:
@Krasavicaa zvláštní,jak plno mladejch holek těhotní přes antikoncepci a navíc ze zdravotních důvodů MUSÍ donosit, jinak by už nemusely otěhotnět… A nebo návod, jak utáhnout chlapa na vařený nudli :mrgreen:

Tady na epipi je extra velká koncentrace těchto holek :mrgreen:

• Nahlásit
4621
4.6.15 08:53

@mattez Kdžtak mi to napiš do sz :)

• Nahlásit
merde
4.6.15 08:53

Nic uz jsem nepis, mas pravdu. Jestli se takhle stavis v zivote ke vsemu, tak uz ten pribeh zacinam chapat

• Nahlásit
6582
4.6.15 08:54

Já odsuzování nevidím, jen vidím to, že podle emimina klesá statistická úspěšnost antikoncepce tak na 10%. A o nemožnosti potratu ze zdravotních důvodů slyším opravdu poprvé.

• Nahlásit
Krasavicaa
4.6.15 08:54
@mattez píše:
Maly mi to odpinkl a pak jsem s nim musela neco nutne udelat, nestihla jsem to dopsat, ale tady rozhodne pokracovat nebudu. dopisu to jinam. soudite a vubec nevite.

A co jsi chtěla slyšet? Že mimísek tatínka určitě změní, a že všechno bude zalité sluncem?
No zlato, to teda asi nebude. Podle toho co jsi napsala. :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama