Bezdomovci a narkomani a HIV a AIDS v ČR

czechamerican
10.4.17 22:05

Bezdomovci a narkomani a HIV a AIDS v ČR

Dobry den, žiju v Praze asi 3 roky a tím bych měl dotaz na téma „Bezdomovci a Narkomani a vysoký počet populace s HIV a AIDS v ČR“,podle mojich spolupracovníků se populace s HIV a AIDS zvyšuje i počet lidi bez domova a zavislých na tvrdých drogách. Mě by zajímalo jaký na to máte osobní názor, podle statistik jen v Praze je přes 10.000 lidi zavislých na tvrdých drogách a prostituci a asi 30.000 lidi bez domova a dokladu, počet lidi s HIV a AIDS prej není možné zjistit. Děkuji za vaše odpovědi :?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.4.17 22:47

Co na to říct no… :nevim: je to smutné téma, někteří se na ulici dostali ani nevěděli jak. Ale bohužel, myslím si, že hodně lidí žije na ulici protože jim to tak vyhovuje. Každý se může ocitnout v těžké situaci, ale většina se dá řešit. Přijdu-li o práci a o bydlení, je to těžké, ale jsou azylové domy a na nějaký čas se prostě bohužel uchýlit k nějaké práci, co není kdoví jak placená a už vůbec ne v oboru…Ale nějaké období se tím překlenout dá a pak se zase zvednout na své nohy. Bohužel, pokud někdo „profetuje“ střechu nad hlavou, je to nejspíše čistě jeho chyba…

• Nahlásit
  • Citovat
185
10.4.17 23:08

Cim jsem starsi a asi i tim, jak mam ted doma male dite, tak mi Praha prijde v tomhle ohledu opravdu horsi.
25 let zpatky jsem behala po sidlisti s kamarady, bez rodicu, chodila sama do skoly a ze skoly. Na piskovisti jsme delali mega stavby, hrabali se v pisku rukama, mohli jsme si sednout na travu a hrat si tam… Dneska trnu hruzou, az dcera doroste do piskoveho veku a my s ni zacneme chodit na hriste, co kde najdem :-( a to jsme na samem kraji Prahy.
Zrovna tak cestou do nebo z prace vidim par zebraku, ozralu nebo pochybnych existenci, neni skoro den, abych nekoho takoveho nepotkala.
Takze ano, prijde mi to horsi, ale mozna jsem to v 18 nevnimala tolik jako ted ve 30.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama