Bezdrátová sluchátka do fitka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

V anda
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 24.01.18 12:42
Bezdrátová sluchátka do fitka

Ahoj :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

začala jsem zase chodit cvičit. Akorát do novýho fitka, kde nemají nové stroje všechny ale jen některé a ty jsou obsazené, takže se na ně člověk málokdy dostane.

Byla jsem zvyklá si třeba na pásu píchnout sluchátka přímo do toho a poslouchat jejich hudbu nebo TV přímo z displeje toho pásu.
Jenže tady to nemají. Mobil tahat nechci kvuli rozbití nebo krádeže, pak mám takový starší mp3 přehrávač ale hrozně mě vytáčí jak kole mě pak lítaj ty šnury a když chce člověk třeba jít na eliptical nebo něco tak se to fakt tam motá ikdyž to podvlíknu pod tričkem atd…

Kolegyně si koupila nějaké značkové s tím že mají i čudlíky že si hudbu ovládá na dálku rovnou ve sluchátkách ale mobiol má v šatně ve fitku. Jenže ty její jsou po slěvě!!! za asi 3500kč což je děsný.

Existuje něco na podobném principu bez drátu a takto že bych si tam nahrála skladby a sluchátka by hrála třeba na betrky nebo…? :think:

Reakce:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 24.01.18 12:48

Sony dělá toto: https://www.datart.cz/…W-S413B.html, je to MP3 přehrávač s integrovanými sluchátky (nebo naopak? :lol: ). Osobní zkušenost nemám.

Sisina_1234
Povídálka 44 příspěvků 24.01.18 17:06

Ahoj, já řeším něco podobného. Hudbu poslouchám svoji, ale telefon mam va takovým pásu na ruce ( nevím, jak se tomu říká, ale pouzdo na mobil na běhání třeba:-D) Nicméně jsem teď někde četla, že je lepší mít sluchátka přes celé ucho - můžeš to mít potichu a míň si kazíš sluch.
Dívala jsem se na alze_ Marshall slucházka - v akci 2.700 Kč, taky zatím váhám, ale mysli na to, že jsme mladý!:-)

V anda
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 25.01.18 00:11
@Sisina_1234 píše:
Ahoj, já řeším něco podobného. Hudbu poslouchám svoji, ale telefon mam va takovým pásu na ruce ( nevím, jak se tomu říká, ale pouzdo na mobil na běhání třeba:-D) Nicméně jsem teď někde četla, že je lepší mít sluchátka přes celé ucho - můžeš to mít potichu a míň si kazíš sluch.
Dívala jsem se na alze_ Marshall slucházka - v akci 2.700 Kč, taky zatím váhám, ale mysli na to, že jsme mladý!:-)

Takovy pouzdro na mobil… me todle ale vadi. Uz jsem zkousela…me to rozciluje ty draty od toho…

Makkkyna
Stálice 68 příspěvků 01.03.18 10:47

@V anda a za kolik by sis je představovala? Já mám bezdráty už skoro rok a chápu tvůj problém s drátama, mě vadil i u běhání a bez nich je to fakt úleva.

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 07.03.18 13:37

Já zas někde četla, že prý ty bezdrátové nehrají tak dobře jako klasické drátové.

Sisina_1234
Povídálka 44 příspěvků 08.03.18 20:35

@V anda já s Tebou souhlasím, že je to otravný a nemůžeš s tim cvičit ruce…Zas jako prozatímní řešení je to levnější. Ale taky přemýšlím nad bezdrátvýma sluchátkama, akorát ty co se mi líbí stojí asi 5.tis - to si radši zaletím na víkend někam na výlet:-D

Makkkyna
Stálice 68 příspěvků 09.03.18 10:33

@Billwalk tak to se mi nezdá. Porovnání mám jak s drátovými tak jak píšu i bez a nevidím žádný rozdíl, já už bych do drátových nešla. To by mě zajímalo kde jsi to četla :)

V anda
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 12.03.18 08:58
@Makkkyna píše:
@V anda a za kolik by sis je představovala? Já mám bezdráty už skoro rok a chápu tvůj problém s drátama, mě vadil i u běhání a bez nich je to fakt úleva.

co nejmín no… nechodím cvičičt zase denně

Makkkyna
Stálice 68 příspěvků 13.03.18 12:28

@V anda A chceš špuntové nebo přes uši? Já mám ty velké přes uši, kupovala jsem je ve slevě kolem 2.200,–, ale hrají fakt skvěle a baterka vydrží dost dlouho jsou to Elite od lamaxu oni jsou trochu podobné těm marshalum. Pak mám ještě jedny špuntovky na běhání.

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 16.03.18 14:26

@Makkkyna no je fakt, že už je to delší doba co jsem to četla.

Makkkyna
Stálice 68 příspěvků 19.03.18 11:08

No možná dřív to tak bylo, ale přece jenom ty bezdrátovky už se dělají nějaká léta a jak píšu, já jsem spokojená, je to mnohem příjemnější bez kabelů.

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 28.03.18 13:50

Souhlas, já si je koupila na běhání a fakt je to znát. Běhám s tím pouzdrem na ruku a ty kabely se mi pořád motali. Nicméně jste trochu v jiné cenové kategorii, já bych tolik asi do sluchátek nedala. Pro mě byl strop tisícovka.

Makkkyna
Stálice 68 příspěvků 03.04.18 13:44

Jako u špuntovek bych tu cenu taky řešila víc a rozhodně bych tolik nedala, ale u těch přes hlavu mi to tak nepřišlo a nelituju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >