Běžecké tratě okolo Frýdku a sněhová pokrývka na nich?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34288 příspěvků 27.12.17 07:04
Běžecké tratě okolo Frýdku a sněhová pokrývka na nich?

Odjíždíme už zítra, ale budeme tam až 31-1 Kam se tam chodí běžkovat a jak to aktuálně vypadá? Máme s sebou vůbec brát lyže?

Mimochodem nenašla jsem v diskusních tématech kategorii sport, @admin jsem slepá, nebo tam není?

Reakce:
Sachmetkaa
Kecalka 110 příspěvků 27.12.17 09:50

Ahoj, no na stránkách Lysé sice píšou, že je nahoře 32 cm, ale trasy jsou prý nesjízdné. Jinak co já vím tak upravované se dělají kolem Lysé hory, na Pustevnách (doporučuji Pustevny-Martiňák) a na Bílé jsou taky nějaké. Ale jak to tam vypadá netuším. Doporučuji najít info na nějakém serveru, třeba kamzasnehem, je tam i diskuze.
Dole teda nemáme sníh žádný…

admin
Extra třída :D 11301 příspěvků 27.12.17 12:10

@Pudloslava

hezký den,

kategorii sport v diskusích nemáme. Pouze krásníme, cvičíme a třeba i hubneme. Zamyslíme se, jestli by nestálo za to, podobnou kategorii založit.

Děkujeme za připomínku :kytka:
Andrea

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34288 příspěvků 28.12.17 07:27

@Sachmetkaa díky moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >