Bezkabelový tyčový vysavač, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 3545 příspěvků 10.02.19 13:38
bezkabelový tyčový vysavač, zkušenosti?

Ahoj holky, už hodněkrát jste mi tu dobře poradily, tak se zase zeptám :kytka: hledám nový vysavač, ráda bych tyčový a bezkabelový, a pokud možno i lehký. Našla jsem například u Bosch. Máte s nimi některá zkušenost? Bezkabelový tyčový jsem kdysi dávno měla a byl to neskutečný šunt (nevysál ani rozsypané proso), ale zároveň byl opravdu levný. Nemáme koberce, maximálně si jednou pořídíme nějaký okrásný, ale i tak bych chtěla, aby ten vysavač něco zvládl. Myslíte, že je to dobrá volba? Případně doporučíte i konkrétní značku/typ? Díky moc

Reakce:
LuciMik94
Povídálka 42 příspěvků 10.02.19 14:07

Máme plovoučky + vysávám sedačku od chlupů a vysavač tento: https://www.leifheit-online.cz/…1926-p-16273

Freesia
Kecalka 345 příspěvků 10.02.19 14:09

Já se s dovolením přidám s dotazem. Už tak rok nutně potřebuji taky nějaký tyčový vysavač k ruce (nejlépe akumulační), ale nevím přesně jaký koupit, a tak pořád přemýšlím a nic není koupeno. :lol:
Koberce taky nemáme, jen pár kusových. Co ale máme je 5 britských koček a já bych potřebovala něco, čím denně (někdy i 2×) vysaji podlahu - kromě drobků z běžného provozu i stelivo, které kočky vynáší ze záchodků a chlupy. Už jsem měla jakýsi vybraný (a ne levný), jenže paní prodavčka v elektru mi zase říkala, že na to už je lepší parní tyčový, jenže ten už není akumulační, ale normálně s kabelem do zásuvky.
Potřebuji prostě něco výkonného, co budu mít po ruce zaparkováno někde v rohu vedle pračky a v případě potřeby vezmu do ruky, vysaji a zaparkuji. Žádná otrava s kabelem.
Na druhou stranu ten parní by se mi líbil moc, ale ten kabel mě odrazuje. Kuchyň se zadělá raz dva a roznese se to i do obýváku, zkrátka abych měla doma naklizeno, musela bych vytírat podlahu každý den. A na to nemám čas ani sílu kolikrát. Kdybych to ale jen přejela nějakým přístrojem a pořádně vytřela třeba jednou za týden, to by byla paráda.

Ba412
Kecalka 481 příspěvků 10.02.19 14:36

A mate nekdo zkusenost s aku vysavacem z Lidlu? Je to 2 v 1, tedy tycovy vysavac a maly rucni. Potrebuju na vysavani drobku, rozsypane mouky atd. Na bezny uklid mame kabelovy.

Emno
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 2 inzeráty 10.02.19 17:42

My máme Dyson. Je dražší, ale opravdu úžasný. Měla jsem předtím asi 4 tyčové, vždy ty dažší (3-4 tis) a nejvýkonější, co jsem v rámci běžného elektra našla, a po roce výkon zoufalej plus nevysály nic moc. Dyson vysaje i těstoviny a po 3 letech má stále stejný výkon. Koberec by zvádnul určitě. Navíc mají více druhů, dle toho, co kdo potřebuje vysávat, plus pro domovy se zvířaty atd. Určitě si ho koupím znovu, až se někdy rozloučí : )

Majina_F
Stálice 75 příspěvků 10.02.19 18:48
@Emno píše:
My máme Dyson. Je dražší, ale opravdu úžasný. Měla jsem předtím asi 4 tyčové, vždy ty dažší (3-4 tis) a nejvýkonější, co jsem v rámci běžného elektra našla, a po roce výkon zoufalej plus nevysály nic moc. Dyson vysaje i těstoviny a po 3 letech má stále stejný výkon. Koberec by zvádnul určitě. Navíc mají více druhů, dle toho, co kdo potřebuje vysávat, plus pro domovy se zvířaty atd. Určitě si ho koupím znovu, až se někdy rozloučí : )

Také doporučuji :pankac: :pankac: :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >