Bezkontaktní teploměr - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 29.08.18 11:40
Bezkontaktní teploměr - ano nebo ne?

Zdravím.
Uvažuju o koupi bezkontaktního teploměru.. Jaké jsou Vaše zkušenosti? Doporučujete a nebo ne? Popřípadě jaký máte? Děkuju za názory! :hug:

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 29.08.18 11:43

Máme takový a dobrý :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9858 příspěvků 29.08.18 11:53

Za mě rozhodně ano, jedna z nejlepších investic Máme visiofocus. Tento https://www.mall.cz/…100002251905?…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 29.08.18 11:58

@Ketris Máme Medisana z Lidlu a spokojenost, používám ho tedy pouze do ucha, tam měří fakt přesně, na čele šilhá, ale to bych řekla, že je spíš obecnou nepřesností měření na čele.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 29.08.18 12:01

Taky mám teploměr z Lidlu a používám měření do ucha a jsem spokojená. Zvládám s ním i měření v noci aniž bych syna probudila.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8469 příspěvků 29.08.18 12:01

Pro takové to přeměření je to fajn :)

kajisss
Stálice 89 příspěvků 29.08.18 12:11

Určitě ano! Máme Thermoval Baby od Hartmana a je super! K měření miminka úžasně rychlá věc :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 29.08.18 12:13

no úžasně rychlá věc to je..ale co se týče přesnosti nic moc..jak bezkontaktní tak rychloběžky..vy­hodila jsem.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 29.08.18 12:14

Máme a používáme např. na měření teploty vody nebo jídla pro dceru, po očkování když mi začal ukazovat zvýšenou teplotu, tak jsem ji stejně ale raději přeměřila digitálním teploměrem v zadku. Ale na orientační měření je to ok, hlavně nevzbudíš dítě, když spí. Když už se teda něco děje (očkování, nemoc), tak k tomu radši vytáhnu digitální.

amazon
Echt Kelišová 8769 příspěvků 29.08.18 12:17

Máme z lékárny a k němu ještě na přeměření digitální…Určitě se vyplatí na orientační měření

Hobitka
Závislačka 3497 příspěvků 29.08.18 12:20

Tak presnost casto nic moc, ale na druhou stranu na rychle premereni genialni. Deti trpi na 40, takze vyuzivame. Nam se osvedcil hlavne na ty horeckove stavy, ale zvysenou to hazi detem porad, i kdyz teplotu nemaj. Dospelaky meri dobre vzdy, cim to je, nevim. Mame taky Thermoval.

pistacie
Kecalka 156 příspěvků 29.08.18 12:23

Máme od True life ti snad vyrábí i monitory dechu a nemůžu si stěžovat, používám též k ověření teploty vody při koupání (ale loket je loket) ;)

Aliik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 29.08.18 12:59

Máme Thermofocus a spokojenost maximální. Máme ho už 8 let ;) Kupovali jsme ho na doporučení nemocnice a fakt měří spolehlivě plus mínus pár desetin ;)
 http://www.pomuckyprozdravi.cz/…1500-A3.html

PS: na lekarna tecka cz ho mají v akci, ale nedovolí mi to vložit odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >