Reklama

Bezkontaktní teploměr - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 29.08.18 11:40
Bezkontaktní teploměr - ano nebo ne?

Zdravím.
Uvažuju o koupi bezkontaktního teploměru.. Jaké jsou Vaše zkušenosti? Doporučujete a nebo ne? Popřípadě jaký máte? Děkuju za názory! :hug:

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 29.08.18 11:43

Máme takový a dobrý :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 29.08.18 11:53

Za mě rozhodně ano, jedna z nejlepších investic Máme visiofocus. Tento https://www.mall.cz/…100002251905?…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62458 příspěvků 3 inzeráty 29.08.18 11:58

@Ketris Máme Medisana z Lidlu a spokojenost, používám ho tedy pouze do ucha, tam měří fakt přesně, na čele šilhá, ale to bych řekla, že je spíš obecnou nepřesností měření na čele.

Heivka
Závislačka 2957 příspěvků 29.08.18 12:01

Taky mám teploměr z Lidlu a používám měření do ucha a jsem spokojená. Zvládám s ním i měření v noci aniž bych syna probudila.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7620 příspěvků 29.08.18 12:01

Pro takové to přeměření je to fajn :)

kajisss
Stálice 87 příspěvků 29.08.18 12:11

Určitě ano! Máme Thermoval Baby od Hartmana a je super! K měření miminka úžasně rychlá věc :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 29.08.18 12:13

no úžasně rychlá věc to je..ale co se týče přesnosti nic moc..jak bezkontaktní tak rychloběžky..vy­hodila jsem.

Overlook
Kecalka 305 příspěvků 29.08.18 12:14

Máme a používáme např. na měření teploty vody nebo jídla pro dceru, po očkování když mi začal ukazovat zvýšenou teplotu, tak jsem ji stejně ale raději přeměřila digitálním teploměrem v zadku. Ale na orientační měření je to ok, hlavně nevzbudíš dítě, když spí. Když už se teda něco děje (očkování, nemoc), tak k tomu radši vytáhnu digitální.

amazon
Echt Kelišová 8750 příspěvků 29.08.18 12:17

Máme z lékárny a k němu ještě na přeměření digitální…Určitě se vyplatí na orientační měření

Hobitka
Závislačka 3023 příspěvků 29.08.18 12:20

Tak presnost casto nic moc, ale na druhou stranu na rychle premereni genialni. Deti trpi na 40, takze vyuzivame. Nam se osvedcil hlavne na ty horeckove stavy, ale zvysenou to hazi detem porad, i kdyz teplotu nemaj. Dospelaky meri dobre vzdy, cim to je, nevim. Mame taky Thermoval.

pistacie
Kecalka 148 příspěvků 29.08.18 12:23

Máme od True life ti snad vyrábí i monitory dechu a nemůžu si stěžovat, používám též k ověření teploty vody při koupání (ale loket je loket) ;)

Aliik
Echt Kelišová 8249 příspěvků 29.08.18 12:59

Máme Thermofocus a spokojenost maximální. Máme ho už 8 let ;) Kupovali jsme ho na doporučení nemocnice a fakt měří spolehlivě plus mínus pár desetin ;)
 http://www.pomuckyprozdravi.cz/…1500-A3.html

PS: na lekarna tecka cz ho mají v akci, ale nedovolí mi to vložit odkaz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama