Bezkouřový gril na dřevěné uhlí

11689
30.5.16 10:35

bezkouřový gril na dřevěné uhlí

Hezké dopoledne,

vlastníte prosím někdo bezkouřový gril na dřevěné uhlí? Např. tomuto podobný? http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?…

Zajímalo by mne, jak z toho jídlo chutná? Jako z dřevěného uhlí, nebo jako doma z pánvičky?
Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5660
30.5.16 11:38

Tez mame bezkourovy gril, Lotus grill. Zatim je tedy jeste zabalen. Ale stal kolem peti tisic, toto mi prijde jako levna nahrazka a okopirovani. Ale na to jsi se neptala :-) planujeme co nejdrive vyzkouset, tak pak napisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
30.5.16 13:47
@hehehe píše:
Hezké dopoledne,

vlastníte prosím někdo bezkouřový gril na dřevěné uhlí? Např. tomuto podobný? http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?…

Zajímalo by mne, jak z toho jídlo chutná? Jako z dřevěného uhlí, nebo jako doma z pánvičky?
Díky :)

jéjda, tenhle trapný hrnec si říká „gril?“

Máme plynový gril na lávové kameny, nic nedoutná ani nekouří a vždykdy se cokoli griluje, tak jedině na speciálním alobalu grilovacím nebo na alu tácku;to je děsběs, když někdo griluje přímo na mřížce - je to hodně nezdravé, pak je nutnost se drbat jak dlouho s mřížkou než ji očistíš, to teda nikdy. Takhle udělám z použitého alobalu po grilování kkouli, která letí rovnou do popelnce a je vymalováno a gril opět připraven k použití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
30.5.16 16:42

@redbulka
A to si vážně myslíš, že jídlo dělané na alobalu je zdravější? To nemyslíš vážně… :mrgreen: Já to chci na občasné grilování na balkon, nic velkého. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
30.5.16 18:51
@hehehe píše:
@redbulka
A to si vážně myslíš, že jídlo dělané na alobalu je zdravější? To nemyslíš vážně… :mrgreen: Já to chci na občasné grilování na balkon, nic velkého. ;)

o tom žádná!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
30.5.17 15:38

@hehehe Koupila jste si prosim ten gril? Také teď nad nim uvažuji, ale nemám žádné zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
31.5.17 07:53

@taomi
No nekoupila právě a teď je v nabídce znovu, já vím… :mrgreen: Já mám pořád strach, že to bude chutnat jako z elektriky a to mám, to nepotřebuju. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
31.5.17 08:28

@hehehe nekde jedna pani psala, ze chutna po dreve ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
31.5.17 08:39

@taomi
Tak to nevím, ale když jsem se koukala na ten obrázek jak to funguje v letáku, tak tam jde ten kouř z uhlí jakoby ze strany, něco uniká, tak jestli to chytí nějakou chuť… :think: Také by mě zajímalo, jak dlouho vydrží ta baterie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
31.5.17 09:07

@hehehe to je snad na klasicky tuzkovy, tak to bych moc neresila. Vcera mi jedna mamina psala, ze ho maji rok doma, ale ze to neni na velky kusy masa, ze to ten gril neutahne. A ze rozhodne nedoporucuje do mistnosti. Druha psala, ze jeji kolega ho taky ma, ze je to spatna napodobenina lotusu, ze jim vnitrek po roce zacal reznout, tak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.12.17 12:54

Mám ho a nemůžu si stěžovat. Ano, po čase začne reznout domeček na uhlí ale podle mě to ničemu nevadí, domeček je dost pevný a nepřijde do kontaktu s jídlem. Velké kusy masa bez pokličky nezvládne to je pravda ale třeba kuřecí řízky opeče bez problémů :) Kdo hledá malý gril na balkon nebo třeba na cesty, tak je to ideální volba :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
6.7.18 08:57

:mavam: Tak jsem si poridila bezkourovy gril z lidlu a vcera jsem ho poprve vyzkousela na balkone a za me super. Pouzila jsem tuhe pepo a asi trochu moc, takze ze zacatku to dost kourilo, ale po chvilce uz vubec a krasne jsem ugrilovala hermeliny i klobasky. Na balkon naprosto idealni i cena skvela. Ja jsem spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 22:45

My jsme si doma pořídili tento gril jako součást do zahradní kuchyně a má i odvádění kouře mimo gril na dřevěné uhlí bez kouře výhoda je že má kolečka jde používat i samostatně ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26.4.20 18:28

Ahoj mám z Lidlu něco přes rok stále funkční, a stále jako nový, díky funkci větráčku je do 3 minut připraven k akci a masíčko i klobásky se krásně dělaji, ihned po jídle nastříkán sajrat na gril a za dvě minutky drátěnkou a horkou vodou a je čisto. Maso je chutné a voňavé a nevysusene, dobré je že co z opekaneho kape, padá dolů do vody a ne do ohně. Za mne velka paráda za 1500,– :lol: :potlesk: :dance: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama