Bezlepková dieta a otěhotnění

Anonymní
25.1.21 20:16

Bezlepková dieta a otěhotnění

Ahoj :kytka: nikde jsem tu nenašla… otěhotněla jste některá při vysazení lepku i přesto, že jste žádnou alergii na lepek ani nesnášenlivost lepku nepociťovaly a neměly to prokázané? Občas to totiž někde vidím, že po neúspěšném snažení třeba i několikaletém se zadařilo přirozeně, když si tělo odpočinulo od lepku a cukru :palec: Ale myslela jsem, že to se týká jen celiaků nebo těch, které mají jiné problémy s lepkem ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
276
25.1.21 21:26

Spíš jsem se setkala, že to známým nešlo, zjistili jim celiakii a po roce držení diety se zadarilo. Já jsem celiak už 3 roky. Takže u nás problém s tímto nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 13:23
@Mkilus píše:
Spíš jsem se setkala, že to známým nešlo, zjistili jim celiakii a po roce držení diety se zadarilo. Já jsem celiak už 3 roky. Takže u nás problém s tímto nebyl.

Díky, já to i zde i jinde zahlédla, že zkusil někdo vysadit lepek a cukr a zadařilo se :oops: a nebylo vůbec podezření na celiakii…ale takové se už zřejmě neozvou :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
26491
26.1.21 17:39
@Anonymní píše:
Díky, já to i zde i jinde zahlédla, že zkusil někdo vysadit lepek a cukr a zadařilo se :oops: a nebylo vůbec podezření na celiakii…ale takové se už zřejmě neozvou :nevim:

No někdy ta celiakie nemá ani žádné příznaky, kromě třeba právě té nemožnosti otěhotnět nebo dítě donosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 09:24
@vokishka píše:
No někdy ta celiakie nemá ani žádné příznaky, kromě třeba právě té nemožnosti otěhotnět nebo dítě donosit.

To si právě taky říkám…spousta lidí to možná má a neví o tom… Jako zkouším být teď na bezlepkové dietě a uvidím. Možná to stačit bude, možná ne. Ještě v jedné diskuzi psala paní, že měla PCO a tam jí pomohla paleo dieta, která je vlastně taky v podstatě bez lepku. Ale já PCO nemám, tak uvidíme :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
189
30.1.21 09:07

Ahoj, začátkem listopadu se mi vystupňovaly potr. nesnášenlivosti. Asi vlivem stimulací při IVF. Nejprve mi bylo asi 14 dní dost zle. Vynechala jsem obilí, cukr, mléko, cibuli, černý čaj a později též jedlou plíseň. Přidala jsem na čas Hylak a Omeprazol. Teď mě cca 1× týdně zaskočí trávící problém, ale celkové zlepšení je sqělé. Učím se s tím jíst a uvidím, jaký to bude mít vývoj. Zcela jistě to prospělo mému tělu, tak to může mít na IVF jedině pozitivní vliv. Teď čekám. Jistoty žel nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat