Bezlepková dieta a porodnice Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anny A
Kecalka 458 příspěvků 05.06.19 14:01
Bezlepková dieta a porodnice Plzeň

Ahoj, je tu prosím někdo, kdo rodil ve FN Lochotín nebo Mulačově nemocnici a má bezlepkovou dietu? Ještě se mezi těmito dvěmi rozhoduji, ale od té doby, co mám dietu, jsem v nemocnici neležela a nevím, zda se mohu spolehnout, že dostanu správné či vůbec nějaké jídlo. Často slyším, jak byl někde problém, jak sestry tvrdily, že je chleba bzl, ale nebyl, k večeři jen jogurt nebo o hladu, když to spletli atd… nerada bych ještě k tomu měla několikadenní střevní křeče a trávila čas na wc. Jinde si zas jídlo chválili. :nevim: Nevím, jak jsou na tom konkrétně tyto porodnice a jestli mám doma oznámit, že mi budou raději jídlo vozit. :) Děkuji

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11058 příspěvků 05.06.19 14:12

Já rodila v fn na lochotine, jídlo teda nic moc, ale když nahlasis pri příjmu nějakou dietu nebo omezeni, oni mají záznam a v kuchyni ti pak pošlou dietní balíček :think:

Monchichik
Echt Kelišová 9082 příspěvků 05.06.19 14:26

@Anny A podle toho, jaká je nemocniční strava / všude hnus /, tak bych rovnou řekla, že chci domácí stravu, ať mi jí vozí :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 11058 příspěvků 05.06.19 14:29

Jako na tom lochaci nevari tak špatně, jist se to dalo, akorát to byla jídla moc nevhodná pro kojící matky (samé čerstvé pečivo, hrášek apod). Když budeš mít možnost, tak vozit z domova je fajn :)

tereza12345
Extra třída :D 12351 příspěvků 1 inzerát 05.06.19 15:41

Ja bych si na ty tri dny nabalila jidlo s sebou. A obedy resila tak, ze bych nakoupila express menu, vsak mikrovlnku tam mit budou.
Pokud by nastaly komplikace a museli jste tam byt dyl, poresis operativne az zjistis situaci primo na miste.

Anny A
Kecalka 458 příspěvků 05.06.19 16:09

@tereza12345
Diky za tip… expres menu jsem neznala.

No asi to tak dopadne, ze pritel bude doma muset kuchtit. :lol:

Murka
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 05.06.19 16:15
@Anny A píše:
@tereza12345
Diky za tip… expres menu jsem neznala.No asi to tak dopadne, ze pritel bude doma muset kuchtit. :lol:

Navař si předem do krabiček do mrazáku jednotlivé porce a přítel jen přiveze. V porodnici se mnou byla maminka ve stejné situaci. Nemocničnímu jídlu nedůvěřovala, tak měla vše vlastní. Každý den ráno ji manžel přinesl jídlo v krabičkách a ona si to jen ohřála. Ty tři dny se to dalo zvládnout.

Anny A
Kecalka 458 příspěvků 05.06.19 17:14

@Murka
Pritel je dobry kuchar nastesti, takze zvládne privezt cerstve. Na moji dietu uz se naucil :D Radeji to tak udelam, nez se tam pak nervovat. :palec: U Mulace se teda lezi 5 dni, ale i to se da zvladnout. Hlavne aby bylo vse ok, jidlo uz neni tak dulezite. Jen jsem trochu doufala, ze si je někdo vychvali, protoze v jedny skupince si zensky chvalili spoustu nemocnic, jak meli i bzl chleba, knedliky a vse super. Ale to se asi v Plzni nestane. :? Celkove by to nemocniční jidlo potrebovalo obmenu…

Diky za reakce :palec:

Váš příspěvek
Reklama