Běžný a použitelný zůstatek na účtu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 22:28
Bezny a pouzitelny zustatek na uctu

Holky potrebuji poradit, na uctu mam “bezny zustatek” 7800,dnes v 16:40 mi prisly penize ktere potrebuju vybrat, mam je zapocitany v pouzitelnem zustatku, dneska vybrat nesly, zitra s nima potrebuju neco zaplatit, myslite ze uz pujdou rano vybrat?

Reakce:
toma0105
Kecalka 402 příspěvků 20.08.19 22:35
@Anonymní píše:
Holky potrebuji poradit, na uctu mam “bezny zustatek” 7800,dnes v 16:40 mi prisly penize ktere potrebuju vybrat, mam je zapocitany v pouzitelnem zustatku, dneska vybrat nesly, zitra s nima potrebuju neco zaplatit, myslite ze uz pujdou rano vybrat?

A použitelný zůstatek byl kolik, když jsi nemohla vybrat, použitelný=to co můžeš vybrat.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 20.08.19 23:05

Já Teda vím že běžný zůstatek je částka na účtě a použitelný zůstatek mám i s debetem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 23:08

Peníze, které dorazí na účet, by měly jít vzápětí hned vybrat. Pokud nešly, zjistila bych, jestli na účet není uvalená exekuce. Pak je tam sice uvidíš, ale nevybereš :nevim: Nesetkala jsem se jinak s tím, že by připsané peníze nebyli okamžitě k dispozici na běžném účtu.

bobulka88
Kecalka 423 příspěvků 20.08.19 23:20

Nemas limit ma karte?

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 20.08.19 23:32

A nemáš vyčerpaný limit? :think:

X_Cassiopea
Kecalka 163 příspěvků 21.08.19 00:15

Ahoj, běžný zůstatek je účetní stav peněz, u odchozích plateb může být promítnuto i později než je použitelný zůstatek, u přijatých plateb může být naopak dřív.
Pokud je na běžném zůstatku vidíš a na použitelném ne, bývá to otázka několika hodin, než banka přijaté peníze tak zvaně uvolní do použitelného zůstatku.
Pokud by tam do zítra nenaskočili, zvolej do banky.

X_Cassiopea
Kecalka 163 příspěvků 21.08.19 00:18

Ještě mě napadlo, nemáš nastavený limit na výběry nižší, než částku, kterou jsi vybírala?

Váš příspěvek
Reklama