Bezohlednost přítelovy sestry?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 12:23
Bezohlednost přítelovy sestry?

Ahoj všichni :) můj dotaz nebo příspěvek nebude žádné drama, spíš mě zajímá váš názor a samozřejmě budu ráda spíše za ty pozitivní a milé příspěvky :lol: :srdce: jde o sestru mého přítele..s přítelem jsme spolu přes dva roky nebydlíme spolu, já studuji VŠ a on chodí do práce.. jeho sestře je 17 a patřičně si užívá života a chodí na všelijaké party, oslavy atd atd, v tom problém netkví, avšak z těchto pravidelných oslav či čeho všeho možného chce vždy po příteli odvoz, tam a samozřejmě i zpátky :lol: :mrgreen: Když to bylo sem tam, tak jsem to zvládala tolerovat, vždyť je to jeho sestra proč by ji někam neodvezl.. ale poslední 2 měsíce už mi to začíná lézt mírně na nervy a sestra chce odvoz každý víkend na nějakou její akci.. mrzí mě to, protože dříve jsme víkendy s partnerem trávili společně a jezdili na výlety a teď už se mi ani žádný náš program plánovat nechce, protože stejně přijde ona a překope jak jeho plány tak samozřejmě tím pádem i mé… s přítelem jsme se o tom bavili už víckrát a několikrát říkal, že se z toho snažil vykroutit, ale ještě se do toho třeba vložila jeho mamka a řekla, že ji prostě odveze a basta.. upřímně nevím co si už o tom mám myslet.. a jsem z toho otrávená.. poradíte co s tím? Je to svým způsobem prkotina, ale nabourává to podstatně náš program.. vlastně náš program se podřizuje programu jeho sestry.. :roll: :think: děkuji za pomoc a prosím o upřímné, ale slušné názory a ne nějaké rypani od toho tu nejsem, děkuji :lol: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 7021 příspěvků 37 inzerátů 27.06.19 12:28

No jo, když si neumíte dupnout a trvat na svém…tak toho patřičně druhá strana využívá

venulka1
Kecalka 477 příspěvků 27.06.19 12:29

Co na to říct hold mam svuj program měnit ho nehodlam chce jít ok ale at se zařídí sama

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66881 příspěvků 27.06.19 12:29

Nestwzuj si na sestru, ale na pritele, on radeji veze sestru nez byl s tebou o vikendu.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 12:29

Přítel je dospělý předpokládám, tak se nemusí podřizovat sestře ne, co je na tom složitého k řešení?

kukushka55
Kecalka 106 příspěvků 27.06.19 12:30

Přítelova mamka mu ještě přikazuje, aby mladší sestru vozil pravidelně na párty? To by mi taky hodně vadilo. Jestli si chce přítelova sestra chodit na párty, ať si shání odvoz sama někde jinde. Pokud je to pravidelné a a vadí ti/vám to, tak nezbývá té sestře říct, že ji už prostě vozit nebude.

Labuť19
Kecalka 238 příspěvků 27.06.19 12:31

Tam musí zakročit jedině přítel.. pokud je plnoletý a rozumný, tak si musí prosadit to, že má taky svůj život a svoji přítelkyni. I ta máma by to měla pochopit, sestra bude za chvíli plnoletá a neumí si sehnat odvoz sama?? Tak ať sedí doma na zadku! :zed:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26355 příspěvků 27.06.19 12:36

Proč ji nedovezou rodiče? Záleží na tvém partnerovi, jaké si nastaví hranice.

Rotha
Povídálka 38 příspěvků 27.06.19 12:38

Takového přítele, který má radši sestru než svou přítelkyni bych honem rychle nakopal do rekta a poslal na to samé místo :mrgreen:

sediza
Závislačka 2581 příspěvků 27.06.19 12:39

Dala bych jí byt přítelem na taxíka a nenechala se omezovat ve trávení volneho casu.

pikola
Generální žvanilka 21399 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 12:41

Já bych řekla, že se o ní spíš boji Mama a tak ho nutí ať ji odveze a doveze. Tátu nemají? Bohužel se musí vzepřít přítel a vyřídit si to sám

Rotha
Povídálka 38 příspěvků 27.06.19 12:41
@sediza píše:
Dala bych jí byt přítelem na taxíka a nenechala se omezovat ve trávení volneho casu.

Ještě na taxíka bych utrácel za takové individum to určitě. :oops: :oops:

pikola
Generální žvanilka 21399 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 12:41
@sediza píše:
Dala bych jí byt přítelem na taxíka a nenechala se omezovat ve trávení volneho casu.

Proč přítel? Ať ji dají na taxi rodiče

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66881 příspěvků 27.06.19 12:42

@sediza To ja bych ji nedavala ani taxika, nevidím duvod proč.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 27.06.19 12:45

Ludra jedna nevyřáděná. 8) Ať maže na brigádu když chce trsat. Za den brigády si ten taxík zaplatí.

Příspěvek upraven 27.06.19 v 12:46

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama