Výtok v těhotenství

Anonymní
28.8.20 17:45

Bezovy vytok v tehotenstvi

Ahoj holky,

jsem dnes 26+1 a od vcerejska pozoruju na bile intimce vytok, ktery je zbarveny do bezova. Po utreni na toaletaku nic barevneho nevidim, maximalne lehounce do zluta. Ale na intimce mam proste bezove “smouhy”.

Setkala jste se s tim nektera? Mam to resit akutne v nemocnici? Moje doktorka bohuzel bude v ordinaci az pristi tyden ve stredu.

Diky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1001
28.8.20 19:30

Ne tohle vážně na akutni řešení do nemocnice není :roll: Dokud nic nesvědí, nepálí apod tak se nic neděje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
28.8.20 20:49

To bych řekla, že nic není. Nebo aspoň u sebe bych to nechala byt. Pokud to není nějaké zelene nebo krvavé apod, barvu bych vůbec neřešila. A pokud nic nesvědí, nepali a není to nijak jinak cítit, už vůbec bych se tím neznepokojovala. V těhotenství jsou výtoky naprosto běžné..Někdy vodnaté, jindy hlenovite a bývají klidně do žluta. A na intimce to může mít ještě trochu jinou barvu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.8.20 21:24

Sice jsem teprve v 17 tydnu, ale vytok mam take. Nekdy vice, nekdy mene…jak uz tu bylo receno, pokud nepali, nesvedi, je to v poradku a bezne 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 07:46

Moc dekuju, holky! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
166
6.10.20 14:59

Ahoj holky mohu se k vám přidat? Od neděle mám hnědý výtok.. Jsem v 6 týdnu těhotenství. Trochu mě vyděsilo že v neděli (kdybych nebyla těhotná) tak bych měla dostat menstruaci.
Ale nic mě nebolí.. U doktora jsem byla včera.. Koukl se.. Srdíčko miminku normálně bije. A vše je podle doktora v pořádku. Ptala jsem se ho jestli je to normální.. On řekl že ne ale že se to stává. Dal mi Utrogestan a mám odpočívat. Měla jste to taky některá? A dopadlo to dobře? Pořád se bojím že se něco stane :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama