Reklama

Je sex po ovulaci bezpečný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 15:08
Bezpečí po ovulaci

Ahoj holky, jak bezpečně je mít sex na ostří po ovulaci? Na sobě ji vždy zřetelně poznám, okolo 10-14 dne dle sekreci a pichani v břiše. Třeba takový týden před ms, je to bezpečné?

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 12.01.18 15:14

Noo.. :lol: na 100% nee… Urcite ti tady nekdo napise, ze otehotnel i mimo plodne dny.. :mavam:

unuděná
Kelišová 5437 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 15:15

No bezpecny sex bez ochrany neni nikdy :nevim:.Ale pravdepodobnost poceti cca tyden po ovulaci je velmi minimalni.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 12.01.18 15:15

Nechraneny sex neni bezpecny nikdy :mrgreen:.

Helileli
Závislačka 2862 příspěvků 12.01.18 16:02

A o druhé ovulaci v jednom cyklu už jsi slyšela? :mrgreen: Je to relativně bezpečné pro pary, kterým by případná nehoda nevadila. Druhá ovulace není úplně běžná, je to anomálie, ale existuje, jako třeba otěhotnění z kapiček lásky atd.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 12.01.18 16:19

Praktikujeme 6,5 roku po druhém porodu (předtím 1,5 roku po prvním). Ovulaci poznám dle bolestí, čípku a hlenu, potvrzením mi je typická bolest bradavek. Den dva počkáme a pak až do menstruace si pozor nedáváme.

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 12.01.18 16:40

@Helileli slyšela:) ale předpokládám, ze bych ji poznala ale zatím jsem ji dvakrát nikdy neměla…

alisekR
Kelišová 5053 příspěvků 12.01.18 16:44

Praktikujem 4 roky a dobrý :mrgreen: Zajímavé je, jak já, která před dětma jedla HA 14 let, pak po prvním porodu měla skoro dva roky MIrenu…najednou žiju a existuju bez umělých hormonů a vůbec, ale vůbec mi nechybí. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 16:57

@alisekR mne se do toho taky moc nechce. Za prve Kourim, a doma mám už 3 děti:) jako časem proč ne, ale teď cítím, ze bych chtěla být s manželem jen tak, sportovat s nim, dat si sklenku, někam si vyjít…přijde mi to teď důležitý pracovat na vztahu a zároveň ho nechci furt nutit do kondomu…

unuděná
Kelišová 5437 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 19:06
@Catmum píše:
@Helileli slyšela:) ale předpokládám, ze bych ji poznala ale zatím jsem ji dvakrát nikdy neměla…

kdyz ji poznas, muze uz byt pozde-sperma si muze pockat ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >