Bezplatná podpora pro ženy po ztrátě miminka

4
16.2.21 22:40

Bezplatná podpora pro ženy po ztrátě miminka

Když jsem čekala naše druhé miminko, žili jsme zrovna v Německu. Tam je běžné, že má žena kromě gynekoložky i svojí komunitní porodní asistentku. Ta po porodu přijde domů a stará se o maminku i miminko.

Já jsem jí volala trochu s obavou jestli přijde, když miminko zemřelo. Samozřejmě že přišla a její návštěva pro mě byla velkou podporou. Nejen že mě zkontrolovala po zdravotní stránce, ale důležité to pro mě bylo hlavně po stránce psychické.

Byla to přímá žena, ale velmi lidská. Dodnes mi zůstaly v paměti její slova. Říkala mi, že je důležité truchlit, ale že mám právo se se svou starší dcerou radovat z barvení velikonočních vajíček. Hodně mi pomohlo, že mi někdo osobně vyjádřil lítost, uznal moje pocity, ale zároveň otevřeně řekl, že to není definitivní konec světa a že cítit radost a štěstí si můžu dovolit. Neříkám, že se mi to hned dařilo, ale už jen to vědomí, že se o to můžu snažit, pro mě bylo povzbuzující.

⚜️ Cítíš se zoufalá, osamocená a ztracená na své cestě po ztrátě miminka? ⚜️ Nevyznáš se ve svých pocitech, nevíš jak o své ztrátě mluvit s ostatními a nevhodné reakce okolí tě zraňují? ⚜️ Toužíš po povzbuzení a ujištění, že tvoje pocity jsou v pořádku a že přesně vím, jak se cítíš? ⚜️ Zkrátka nechceš v tom být sama?

Mám pro tebe pochopení a virtuální otevřenou náruč v bezpečí uzavřené skupiny žen s podobným osudem.

Budu s tebou sdílet svůj vlastní příběh, teď už skoro 4 roky zkušeností a inspirace, kterou jsem na své cestě posbírala.

Dám ti praktické tipy jak dočerpat energii, jak se i dodatečně rozloučit se svým miminkem a neblokovat tak příchod dalšího, jaké techniky ti můžou pomoct dostat svoje emoce ven a že je potřeba si dovolit všechno prožít, abys mohla jít ve svém životě dál.

Moc se na tebe těším uvnitř 4týdenního podpůrného programu pro ženy po ztrátě miminka. Přihlásit se můžeš do neděle 21.2.2021 tady https://bit.ly/prihlasimse,

S úctou k jedinečnému příběhu každé z nás,
Kamila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
16.2.21 22:43

Více o mě a mém příběhu se můžete dočíst tady https://www.facebook.com/…lahusakovacz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 22:56

Nemám takovou smutnou zkušenost, ale takhle se v té bolesti nípat a rýpat mi přijde až fanatické. Někdo se snaží zapomenout, někdo si z takové tragédie udělá smysl života.
Mám za sebou dva potraty a spíš se snažím to vytěsnit, než si to pořád připomínat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14050
17.2.21 06:59

Já přidám odkaz na dlouhou cestu
https://www.dlouhacesta.cz/uvod

Zakladatelko, třeba by to pomohlo i tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.2.21 13:24

Milá anonymní,
já se v ničem nerýpám, naopak nabízím pomoc ostatním. Jestli je vaše cesta tyto dvě bytosti ze svého života vytěsnit, máte na to právo a je to vaše volba. Já nabízím jiný pohled, ale nikomu nic nevnucuju.
Hezký den, Kamila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.2.21 13:27

@Králičice děkuji za odkaz, Dlouhou cestu znám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...