Bezplatná právní poradna Ústí nad Orlicí

48
22.7.15 14:47

bezplatná právní poradna ústí nad orlicí

Nevíte náhodou jestli je v ústí nad orlicí nebo Lanškrouně bezplatná právní poradna? Potřebovala bych poradit ohledně dědictví. Díky všem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.12.15 13:26

Dlužné alimenty

Dobrý den chtěla bych Vás poprosit o radu. Jsem vedena na Úp a pobírám dávky hmotné nouze a díky tomu, že otec mých dětí neplatí alimenty tak mu vznikl dluh a já to hlásím na PČR a potvrzení nosím na hmotnou nouzi aby mi mohli finančně pomáhat. Dozvěděla jsem se, že mi otec chce začít dlužné alimenty splácet a mě by zajímalo jak to bude když mě nějaké dlužné peníze vrátí-zda to musím hlásit na hmotnou nouzi a nebo je to moje(mých dětí). Jde mi o to, že jsem si půjčovala peníze ještě v době kdy jsem otce svých dětí neměla hlášeného na PČR a hmotná nouze mi s tím nepomáhala, ale od doby co jsem otce nahlásila tak mě na hmotné nouzi začali zvyšovat životní minimum a já nevím zda jsem povinná jim dlužné alimenty nahlásit a tím pádem mi je budou měsíčně jako by započítávat do rozpočtu. Potřebuji své dluhy vrátit tak at pak nemám nějaký problém. Děkuji za odpověd a přeji hezký den Paličková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama