Bezplatný právník praha, výživné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lampicka11
Závislačka 3580 příspěvků 2 inzeráty 08.10.14 13:10
bezplatný právník praha, výživné

Dobrý den, scháním kontakt na bezplatneho pravnika ohledně alimentů a zapsání jejího otce do RL.
Otec nechce být dobrovolně zapsán. Já nevyžiju z 4tis.
Nemáte někdo prosím kontakt telefonický? popř. je tu někdo bezplatný právník? Na internetu je toho hodně ale nic přesného jsem nenašla děkuji.

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20131 příspěvků 08.10.14 13:20

Prosila bych taky bezplatneho zubare a reznika :mrgreen:

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 08.10.14 13:22

@novakova.t Návrhy by ti měla pomoct sepsat sociálka, případně na soudě (nějaký asistent nebo soudní tajemník) a v řízení pak můžeš požádat o ustanovení právního zástupce na náklady státu (uvést už rovnou v návrhu na určení otcovství a určení výživného).

lampicka11
Závislačka 3580 příspěvků 2 inzeráty 08.10.14 13:32

Volala jsem na OSPOD a tam mi řekli:
že nejdřív se musim zeptat jejího otce zda chce být zapsan- nechce
pak mam si najít právníka a podat žádost k soudu a zapsání RL, testy otcovství atd.
a pak teprv zbytek řeší ospod. Tak já fakt nevim kde mam začít

enny3
Extra třída :D 13657 příspěvků 08.10.14 13:54
@novakova.t píše:
Volala jsem na OSPOD a tam mi řekli: že nejdřív se musim zeptat jejího otce zda chce být zapsan- nechce
pak mam si najít právníka a podat žádost k soudu a zapsání RL, testy otcovství atd.
a pak teprv zbytek řeší ospod. Tak já fakt nevim kde mam začít

Z které jsi Prahy? Jdi na místně příslušný soud, tam se objednej na návrh a bezplatně ti to napíše soud- přesně tak asistent soudce, tzn. právník, který ještě nemá 30 let a není tedy jmenován ještě soudcem :hug:

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 14:08
@enny3 píše:
Z které jsi Prahy? Jdi na místně příslušný soud, tam se objednej na návrh a bezplatně ti to napíše soud- přesně tak asistent soudce, tzn. právník, který ještě nemá 30 let a není tedy jmenován ještě soudcem :hug:

Promiń musím se smát a rýpnout si. Jaks přišla na to, že asistentovi soudce musí být pod třicet let? Doporučuji pročíst na tuto tématiku zákon o soudech a soudcích. :lol:

enny3
Extra třída :D 13657 příspěvků 08.10.14 14:11
@Trudinka píše:
Promiń musím se smát a rýpnout si. Jaks přišla na to, že asistentovi soudce musí být pod třicet let? Doporučuji pročíst na tuto tématiku zákon o soudech a soudcích. :lol:

Ježiš tak nemusí, ale většinou když jim(teda nám :mrgreen: ) je 30 tak buďto jdou soudit nebo na SZ a tak, kdo by chtěl po justičkách dělat za asistentský plat..a není to jedno, jen jsem chtěla zakl. doporučit, jak to má udělat a vysvětlit, že asistent soudce ení sekretářka :pankac:

lampicka11
Závislačka 3580 příspěvků 2 inzeráty 09.10.14 13:57

Ještě jednou zdravím, nemáte někdo vzor na žalobu o určení otcovství? z roku 2014?
Nikde to nemohu dohledat. Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >