Reklama

Bezplenková metoda a přechod na nočník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanulka999
Povídálka 12 příspěvků 06.10.18 23:05
Bezplenková metoda a přechod na nočník

Zdravím maminky. Mám syna rok a půl a od pěti měsíců nekaká do plenky, ale držím ho v klubíčku. Poslední dobou ale už nějak moc nechce, vzpírá se, jenže na nočník mi kašle. Párkrát se vykakal na dětském prkénku, ale moc mu nejde zatlačit. Mám z té bezplenkové metody pocit, že mu tím celou dobu vlastně pomáhám povolit svěrač. Možná je to jen můj dojem, možná už si jen zvyknul mít nohy hodně nahoře. Můj dotaz je tedy směřován k maminkám, které využívali bezplenkové metody. Jak jste přešli a kdy na nočník či prkénko. Mám trochu hrůzu z toho ho takto držet do puberty :lol: PS Čůrá do dětského pisoárku nebo do plenky.

Přečtěte si článek: Bezplenková metoda - průvodce, jak začít

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15370 příspěvků 07.10.18 06:36

@Hanulka999 já bezplenkujici mladší dítě, ale již teď se těším, až začne sedět a půjde na nočník. Mohu se zeptat, proč jste na ten nočník nepřešli vy? Ono držet 1,5lete dítě musí být fyzicky náročné.

Hanulka999
Povídálka 12 příspěvků 07.10.18 12:49

@Cuddy protože na něm nechce za boha sedět. Teda teď už se na něm vycura, ale tlačit hovínko ne a ne. Já se taky těšila, že ten přechod díky tomu bude jednodušší, ale zvyknul si. Kolik je vašemu dítěti?

lovethelife
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 2 inzeráty 16.10.18 22:52

Dceru jsem takto davala kakat cca od 5m a nyni je ji 9,5m a asi tak tri-ctyri tydny?? :think: Chodi na nocnik a hned na poprve vedela a vi porad. Ale my jsme presly plynule pri rannim ritualu, kdy kazde rano po probuzenk kaka, tak se to zmenilo jen z klubicka na nocnik. Nocnik ma rada, uz ani nema tendence slezat, i kdyby byla okolo sebetzajimavejsi hracka a muzu i odejit z mistnosti a vim, ze az se vratim, bude tam sedet. Vlastne bobek byl prvni vytvor do nej :) ale otazka je, jak to bude do budoucna, jestli ji to vydrzi, to ukaze cas.

Hanulka999
Povídálka 12 příspěvků včera v 18:28

A to je právě ono, ten můj prcek jen, co vidí nočník, tak zdrhá, a tak to bylo od začátku. Jednou si ho sám přinesl a vykakal se do něj a jednou u kamarádky také. Přijde mi, že do toho nočníku neumí zatlačit, jako v tom klubíčku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >