Bezplenková metoda v praxi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 29.09.09 10:06
Bezplenková metoda v praxi?

Pěkné dopoledne všem,)
chci se zeptat zkušených bezplenkařek, jak začít s novorozenětem, jestli je to v praxi možné s dvojčaty a jakou máte spotřebu čtvercovek, co pravděpoobně podkládáte a jak se to dá praktikovat v zimě, když nechci, aby měli holou a studenou prdku

diky

Přečtěte si článek: Bezplenková metoda - průvodce, jak začít

Reakce:
Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 29.09.09 11:09

O bezplenkove metode je diskuze tady.

Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 29.09.09 11:32

No ahoj, jseš i tady :?: :wink: , já jsem spíš tu, ale na BC jsem šla kvůli šití plínek…
A tedy netušila jsem, že tu je něco o BKM.. 8O :?
Takže těch čč mám asi 60ks a k tomu už nějaké kalhotovky… peru přibližně co 3dny a ještě mi plínky zbývají čisté… Jen připomínám, že plenkují oba, ale Timi už má spotřebu tak jen 3-4plíny na den +na noc má Alany z DM(eko jednorázovky) tak pa

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 29.09.09 11:45

diky, ja abych vedela, kolik toho pro dvojaky koupit, chci bezplenkovat pres den, vim, ze v noci muzu tak po kojeni, ale jinak kdyz nebudou s nama v posteli, tak ze nemam sanci…

Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 29.09.09 12:26

no u nás v noci, když jsem odpočatá, tak se vzbudím když se začíná vrtět a je buď úplně suchý, nebo jednou čůrané, zajdeme nad umyvadlo, vyčůrá se, nakojíme a zase dám plínu (třeba čč do vázačky) a spíme. Pak třeba ještě raz… Tudíž za noc mám spotřebu 2čč. Nebo ho nabalím víc a vstanu jen raz. To dávám kalhotkovou s vkládačkou.. No a teď spinká ještě s náma.. Ale už ho postupně budu učit na postýlku (u mojí postele).

ixa
Kecalka 222 příspěvků 01.10.09 08:55

Ahoj, mně se zdá, že jsem nejprve při BKM spotřebovala víc plenek než obvykle, protože jsem si začala všímat kdy čůrá, ale nestíhala ho odchytit nad umyvadlo. Takže jsem přebalovala a přebalovala skoro po každém malém čůrání. Ale asi záleží, jak se komu daří. (A hlavně že je malý v suchu :) )
Držím palce a obdivuju, že to chceš zkusit u dvojčat :) .

Lucka 2010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.11 13:31

Ahoj :mavam:
Začínali jste někdo s BKM se starším dítkem? Malé je 9 měsíců,něco přes měsíc zvládáme čurani vychytat po spaní,po procházce,po jídle (ne 100%,ale docela úspěšně)Kadění je většino ve stejnou hodinu,tak to taky zvládáme.
Nevím,ale jak poznat že se jí chce i jindy :think: Žádné signály nevidím :nevim: Je dost živá,takže držet ji každou chvilku nad travičkou nebo posadit na nočník není malé po chuti a nechci jí to znechutit.
Budu ráda za každou radu :kytka:

Edit: a v noci tedy nezvládám - „pije“ i 8× za noc,to nejsem schopná pokaždý vstát :oops: takže večer dám plenku a ráno ji má durch :roll:

Arriela
Nováček 1 příspěvek 14.01.16 01:05

Ahojky prosím o nějakou dobrou radu jak od naučit nošení plin na noc… Přes den už si má dcera vždy řekne, ale nevim jak postupovat aby si odvykla nosit pliny na spaní… Prosím o radu jak na to… Děkuji…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >