Reklama

Bezplenková metoda v praxi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 29.09.09 10:06
Bezplenková metoda v praxi?

Pěkné dopoledne všem,)
chci se zeptat zkušených bezplenkařek, jak začít s novorozenětem, jestli je to v praxi možné s dvojčaty a jakou máte spotřebu čtvercovek, co pravděpoobně podkládáte a jak se to dá praktikovat v zimě, když nechci, aby měli holou a studenou prdku

diky

Přečtěte si článek: Bezplenková metoda - průvodce, jak začít

Reklama

Reakce:

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 29.09.09 11:09

O bezplenkove metode je diskuze tady.

Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 29.09.09 11:32

No ahoj, jseš i tady :?: :wink: , já jsem spíš tu, ale na BC jsem šla kvůli šití plínek…
A tedy netušila jsem, že tu je něco o BKM.. 8O :?
Takže těch čč mám asi 60ks a k tomu už nějaké kalhotovky… peru přibližně co 3dny a ještě mi plínky zbývají čisté… Jen připomínám, že plenkují oba, ale Timi už má spotřebu tak jen 3-4plíny na den +na noc má Alany z DM(eko jednorázovky) tak pa

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 29.09.09 11:45

diky, ja abych vedela, kolik toho pro dvojaky koupit, chci bezplenkovat pres den, vim, ze v noci muzu tak po kojeni, ale jinak kdyz nebudou s nama v posteli, tak ze nemam sanci…

Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 29.09.09 12:26

no u nás v noci, když jsem odpočatá, tak se vzbudím když se začíná vrtět a je buď úplně suchý, nebo jednou čůrané, zajdeme nad umyvadlo, vyčůrá se, nakojíme a zase dám plínu (třeba čč do vázačky) a spíme. Pak třeba ještě raz… Tudíž za noc mám spotřebu 2čč. Nebo ho nabalím víc a vstanu jen raz. To dávám kalhotkovou s vkládačkou.. No a teď spinká ještě s náma.. Ale už ho postupně budu učit na postýlku (u mojí postele).

ixa
Kecalka 222 příspěvků 01.10.09 08:55

Ahoj, mně se zdá, že jsem nejprve při BKM spotřebovala víc plenek než obvykle, protože jsem si začala všímat kdy čůrá, ale nestíhala ho odchytit nad umyvadlo. Takže jsem přebalovala a přebalovala skoro po každém malém čůrání. Ale asi záleží, jak se komu daří. (A hlavně že je malý v suchu :) )
Držím palce a obdivuju, že to chceš zkusit u dvojčat :) .

Lucka 2010 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.11 13:31

Ahoj :mavam:
Začínali jste někdo s BKM se starším dítkem? Malé je 9 měsíců,něco přes měsíc zvládáme čurani vychytat po spaní,po procházce,po jídle (ne 100%,ale docela úspěšně)Kadění je většino ve stejnou hodinu,tak to taky zvládáme.
Nevím,ale jak poznat že se jí chce i jindy :think: Žádné signály nevidím :nevim: Je dost živá,takže držet ji každou chvilku nad travičkou nebo posadit na nočník není malé po chuti a nechci jí to znechutit.
Budu ráda za každou radu :kytka:

Edit: a v noci tedy nezvládám - „pije“ i 8× za noc,to nejsem schopná pokaždý vstát :oops: takže večer dám plenku a ráno ji má durch :roll:

Arriela
Nováček 1 příspěvek 14.01.16 01:05

Ahojky prosím o nějakou dobrou radu jak od naučit nošení plin na noc… Přes den už si má dcera vždy řekne, ale nevim jak postupovat aby si odvykla nosit pliny na spaní… Prosím o radu jak na to… Děkuji…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >