Bezpříznakové těhotenství, ale jen do 11tydne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 13:13
Bezpříznakové těhotenství, ale jen do 11tydne

Ahoj holky,
Chci asi jen uklidnit.
3.2 proběhla poslední ms, teda, ona to ms nebyla, byl to lékařem dg. Mission Arb.
Takže vlastně jsem otěhotněla hned po potratu
Podle ms jsem dnes 11+1 dle utz 10+1
Ale od včera mi začalo být nevolno od žaludku, unava, bolesti v podbřišku i v klidu.
Vlastně jsem se radovala že jsem se na potřetí vyhla nevolnostem, ale jak se zdá tak asi přišli déle, je to vůbec možné?
Poslední utz byl v 7+2 to chřipce a to už bylo i srdíčko.
Teď jsem jak na trní aby to nebyl ZP, nebo něco podobného…
Měla jste některá podobné tehu?

Reakce:
Sallema
Stálice 73 příspěvků 22.04.19 13:37

Ahoj, to já mám podobné. Jedině jsem hrozně unavená, ale jinak nic skoro. Chvílemi mi přišlo těžko od žaludku a jinak ne.. A kdy máš jít na kontrolu?

Kotatko03
Echt Kelišová 8578 příspěvků 22.04.19 13:42
@Sallema píše:
Ahoj, to já mám podobné. Jedině jsem hrozně unavená, ale jinak nic skoro. Chvílemi mi přišlo těžko od žaludku a jinak ne.. A kdy máš jít na kontrolu?

take to mam tak, jsem pouze unavena a v rannem zacatku me pobolivalo brisko, nyni v 7tt uz jen ta unava :D

Sallema
Stálice 73 příspěvků 22.04.19 13:44

@Kotatko03 To já jsem už ke konci 13 tt. a přijdu si že bych mohla jen spát

MalaLou
Kecalka 114 příspěvků 22.04.19 15:37

No mám si jít zítra pro průkazku a papíry co potřebuji na pátek na 1.screening… tak snad bude vše v pořádku…

Sallema
Stálice 73 příspěvků 22.04.19 15:46

@MalaLou to je byla v pondělí na krev a pro průkazku, ale nevím jestli je vše ok, to zjistím až zítra..

jezz1e
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 22.04.19 16:05

Taky to mám podobně. Unavená jsem byla možná tak v 6-7 týdnu. Pak nic, akorát jsem měla pořád tendenci říhat. Koncem 10 tt mi začalo smrdět kafe a některé čistící prostředky, asi dvakrát se mi zvedl žaludek při čištění zubů a jeden den mě bolel podbřišek (v noci jsem pak špinila, ale druhý den na kontrole vše OK). Teď jsem ve 12 tt a zas mě všechny tyhle minipříznaky přešly…
Jinak ZT mám za sebou 3 x a spíš tomu předcházela ztráta příznaků než naopak.
No musíme doufat, že vše běží, jak má :-)

Any111
Kecalka 183 příspěvků 22.04.19 18:12

Nechápu otázku… příznaky se mohou objevit kdykoliv během těhotenství, zas odeznít a objevit se znovu později. Naopak nevolnosti ukazují na to, že těhotenství probíhá, jak má. Čili buď ráda, že jsi v pořádku a nestresuj se.

Sallema
Stálice 73 příspěvků 22.04.19 18:13

Tak s kávou to mám stejně, a ještě mi smrděly vajíčka smažené.. :D to já jsem těhotná úplně poprvé..

Váš příspěvek
Reklama