Bezva sporťák na obra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
racooon
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 18:12
Bezva sporťák na obra

Ahoj holky/kluci. Začínám se v nabídce fakt dost ztrácet, tak prosím o radu zkušenější, kteří mají přehled. Jelikož máme dost velké mimino, padl náš původní plán, že naše obří hluboká korba vydrží i na další zimu. Nevleze se tam už teď (6,5 m). Rozhodli jsme se tedy dvojkombinaci prodat, a koupit jen sporťák. Nevíme ale jaký. Chceme, aby měl dostatečnou délku (kolik neumím odhadnout, prostě co nejdelší), aby se sedačka dala instalovat oběma směry, a aby šel dát do úplného lehu. Požadavky na skladnost nemáme, protože autem jezdíme jednou za uherský rok, kdyby byl lehký, bylo by to fajn, ale není to nutná podmínka. Ideálně samozřejmě dobře ovladatelný, pohodlný.

Za tipy předem uctivě děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 9508 příspěvků 29.06.19 18:19

Babyjogger city elite, ale neni otocny… z otocnych me zadny velky nenapada, jaky jsi mela ted?

racooon
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 18:24

@debra.morgan Tudore ranger..hluboká korba má reálně na délku 74 cm, z čehož už vyrostl. Sporťák je delší, ale nejde dát do úplného lehu (nebo aspoň mně to nejde), a navíc ho nechci moc jezdit, když už teď víme, že v zimě korbu nevyužijeme, a s nepoužitým sporťákem je pořád šance na aspoň trochu slušný prodej :nevim:

Eliskaxox
Závislačka 3807 příspěvků 29.06.19 18:26

@racooon určitě baby Jogger anebo my jsme měli Concord Wanderer. Otočný, projede vše a plochu na ležení má přes 100cm. Teď už se jmenuje Camino. Má teda 13,5 kg ale dá se to a hlavně jede fakt nádherně takže to poznáte maximálně do kopce

racooon
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 18:29

@debra.morgan viz výš, nešlo mi označit :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 9508 příspěvků 29.06.19 18:33

@racooon ono by ty sportaky ani do uplneho lehu jit dat nemely, nejaky min. sklon tam bude vzdycky…ten babyjogger je fakt dobra volba na velke deti, zkuste se na nej nekde kouknoutm. kdybys nechtela trojkolku, tak jeste easywalker, ale taky neni otocny no…

pry junama je dost velka, ale neprodava se jako samostatny sportak a rekla bych, že oproti tomu vasemu to takovy rozdil nebude…

racooon
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 18:35

@debra.morgan Junama udává myslím dost podobné rozměry, byla to naše druhá volba :) díky moc za tip, i @Eliskaxox, mrknem na ně! Trojkolka mi asi nevadí

Kriss Tina
Extra třída :D 11051 příspěvků 29.06.19 18:37

Já nevím co jste čekali, ale ani ty větší korby, se nevyuzijou pro dítě kterému je rok a víc. Většinou se mění hlubokej za sporťák mezi 6 a 10 měsícem (podle velikosti dítěte, toho jak umí sedět atak) :nevim: nehledě že ty děti v tej korbě být nechtějí, protože z ní houby vidí… Normálně jezděte s tím sportovnim co máte v tej kombinaci :think: až vyroste i z toho, tak už nejspíš bude běhat a pak staci jenom nějaký golfac.

Térouš
Echt Kelišová 8688 příspěvků 29.06.19 18:40

@racooon opravdu velký sporťák má easywalker. Ale není otočný. Nikdy mi to teda nevadilo

racooon
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 18:50

@Kriss Tina ano, skutečně jsme nečekali, že naše zdaleka nesedící, šestiměsíční dítě, bude mít den před svými půlročninami 75 cm :) na tuhle úvahu, že korba vydrží i napřesrok, nás přivedlo několik známých, kteří to tak měli. Asi menší děti.

Eliskaxox
Závislačka 3807 příspěvků 29.06.19 19:10

@racooon no hlavně je to úvaha úplně na nic. Pokud pominu velikost dítěte tak nechat roční dítě v korbě je akorát o úraz. Úplně nesnáším ty děti visící z korby hlavou dolů za kšíry. To je o jednou než se celý kočár převrátí :zed: sporťák má těžiště úplně někde jinde a proto je pak vhodný pro děti které už jsou aktivní. No a navíc jak znám polské trojkombinace, tak sporťák si před použitím zaměřte. Podle mě bude mít na délku maximálně 85 cm, což vám moc nepomůže a na šířku bude užší než korbička, což vám na podzim v bundicce a s dekou opět nebude stačit.

Uživatel je onlineK92
Kecalka 370 příspěvků 29.06.19 19:12

Otočný sporťák je podle mě zbytečnost. Kočárky, které tuto funkci mají bývají kvůli tomu užší a vy nemáte žádného drobka, takže bych se tohoto požadavku na vašem místě vzdala. Jinak my máme Britax b-motion 4+, který je pro děti do 105 cm. Jsme s ním naprosto spokojení. Jde do lehu, dobře se s ním jezdí zvládne i lehký terén.

racooon
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 19:34

@Eliskaxox pardon, já jsem zapomněla, že tady na emiminu se neodpouští nevidět a neumět si představit všechny možné varianty na rok dopředu, a to ani prvorodičům :mrgreen: každopádně díky za poznatek o polském kočáru + o užších korbičkách, je to přesně tak, jak píšeš.

racooon
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 19:35

@K92 @Térouš já vlastně nevím, proč to chci..asi mám strach, že naše kontaktní dítě bude chtít vidět na rodiče, a když budeme za ním, bude vyvracet hlavičku :nevim:

g.sandova
Kelišová 5788 příspěvků 29.06.19 19:38

@racooon všechny moje děti chtěly koukat ns okolí, ne na matku :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama