Bezvědomí a ztráta paměti

Anonymní
23.9.13 18:41

Bezvědomí a ztráta paměti

Potřebovala bych poradit, manžel před pár týdny dvakrát po sobě omdlel a byl asi pět minut v bezvědomí, dělali mu různé testy ale na nic nepřišli. MR, EEG, EKG, CT atd. Ted byl nějakou dobu ok jen trpěl různýma výpadkama paměti, dnes se to bohužel opakovalo a v bezvědomí byl zhruba dvě hodiny. Pamět ještě o dost horší neví co jsme dělali v posledních dnech, nepamatuje si ani na předchozí hospitalizaci. Doktoři nad tím kroutí hlavou a nevědí co mu je, tak by mě zajímalo jestli někdo nemá nějakou podobnou zkušenost nebo jestli nevíte co by to mohlo být, já už jsem taky bezradná. :,( Omlouvám se za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

33965
23.9.13 18:51

Já jsem to měla asi 2×..šla jsem najednou černo a šla jsem do kolen. V bezvědomí jsem byla necelých 5min a po zbytek dne jsem byla jak ožralá a celá se klepala. Já to měla nízkým tlakem a nedostatkem tekutin.
to bezvědomí je u manžela docela dlouhé. Zkus ho vzít někam jinam..třeba se něco mohlo přehlédnout :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.13 19:06

Přemýšlím že ho vemu jinam protože tohle se mi fakt nelíbí a ta ztráta paměti je dost velká.

• Nahlásit
  • Citovat
32794
23.9.13 19:13
@Anonymní píše:
Přemýšlím že ho vemu jinam protože tohle se mi fakt nelíbí a ta ztráta paměti je dost velká.

Jak ztrata pameti tak to bezvedomi je podle me strasne dlouhe, a nechce se mi verit, ze to nema pricinu. Manzel se s necim leci nebo ma nejake jine zdravotni problemy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
EvaEvule27
23.9.13 19:18

Odkud jste? Jak upadne do toho bezvedomi? Z niceho nic, nebo tomu neco predchazi? Kdyz je v bezvedomi dycha sam? leci se s necim?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.9.13 19:22

Jsme z moravskoslezského kraje, když upadne do bezvědomí tak dýchá sám, dneska po nějaké době jak už tu byla záchranka tak se i začal třást a tak divně dýchat, předtím dýchal jako když spí a pak najednou tak rychle a nahlas. No jinak normálně stojí chce si vzít něco ze skříně a kácí se k zemi :,(. Po probrání prý nevěděl ani jak se jmenuje který je rok atd, pak jak jsem přišla tak už byl trošku orientovaný ale např mi tvrdil že nikdy v nemocnici nebyl že to je nesmysl pak se teda náhodně koukl na náramek na ruce a říká jé já mám zase ten náramek, takže trošku jakoby se mu něco vrátilo ale to bylo to jediné co si vzpoměl z minulé hospitalizace, o víkendu jsme měli různé akce a z toho neví vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.9.13 19:23

Jinak teda neví přesně kolik má let a myslel si že je srpen.

• Nahlásit
  • Citovat
32794
23.9.13 19:25

Kolik je manzelovy? tedy jestli to chces povedet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Nevím jak se postupuje když bych ho chtěla nechat převést do jiné nemocnice, nemůžou mi to odmítnout?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.9.13 19:27

Jinak s ničím se neléčí jen od minulé hospitalizace mu podávají léky na ředění krve a čekají na genetické testy na srážlivost krve.

• Nahlásit
  • Citovat
32794
23.9.13 19:28

Sakra to je mlady chlap, a odmitnout te urcite nemuzou, ty si muzes vybrat kde se budes lecit, respektive tvuj manzel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
23.9.13 19:31

Domluv se rovnou s primarem, tak kde muz ted lezi, na preklad na vyssi pracoviste. Normalni to neni, ale neporadim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
EvaEvule27
23.9.13 19:36

Delali mu vysetreni srdce? Kazdopadne by to chtelo vetsi nemocnici a poradne dovysetrit. To, ze treba na CT neni nic videt nemusi vyloucit treba slabe mrtvice, nedokrveni mozku, nekdy se to neukaze vubec, nekdy az s odstupem casu…

• Nahlásit
  • Citovat
58873
23.9.13 19:39

Co vše za vyšetření mu dělali? to je celkem důležité?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama