Bezzuba??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 16:20
Bezzuba??

Ahoj holky, na levé strane nahoře mi bolela stolička docilelo tak že i přes vyčištění bolel tak my ho pan zubař vytrhl, jenže cca po týdnu mě bolela strana opět… Znova zubař a ejhle máte tam hluboký kaz (stolička vedle) opět mi ji vytrhl :zed: bolest přestala na chvíli a znova už jsem vyměnila zubaře a po zjištění to dělal úplně jiný zub :pocitac: :pocitac: ten musel jít taky ven takže mám půl huby bez zubů (žádná stolička). Je mi něco málo přes 30 let a docela mě to trápí. Jak půlku pusy zas zaplnit zuby?? :nevim:

Reakce:
_BBQ_s
Echt Kelišová 9472 příspěvků 27.06.19 16:25

Zubni implantaty, korunky, mustky, nahrady. Tvuj zubar ti to rekne nejlip co je v tvem pripade nejlepsi. Jo a priprav si dost penez na to.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30745 příspěvků 27.06.19 16:36

Mě bolí ta gramatika :(

Zumpa
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 27.06.19 16:41
@Burj Chalifa píše:

Ta gramatika je signifikantní pro ten stav zubů.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30745 příspěvků 27.06.19 16:42
@Zumpa píše:
Ta gramatika je signifikantní pro ten stav zubů.
;)
Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11739 příspěvků 27.06.19 16:55

No tak asi si nech dát umělé. Jaké máš možnosti ti řekne zubař, představ si to.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 27.06.19 16:57

Každopádně ten první zubař byl nějaký přeškolený zedník, pokud ti vytrhne jeden zub a za týden si všiml, že máš nějaký mega kaz na druhém zubu. Takže pokud došlo k výměně zubaře, tak asi jen dobře.
Jinak možností je několik, ale záleží na stavu dalších zubů, dásní, kostí.
Pokud se naučíš o zuby starat, máš peníze a vše ostatní v ústech v pořádku, tak nejlepší řešení by měly být implantáty. Nejlevnější implantáty ucházející kvality stojí od 7tis Kč/ks. Vzhledem k tomu, že to je kus šroubu v kosti, který by měl ideálně vydržet do konce života, tak doporučuji přemýšlet o nějaké kvalitní značce, to se pochopitelně projeví na ceně - klidně dvoj až třínásobek uvedené částky. Na samotný implantát pak přijde korunka a cena korunky se pohybuje podle kvality, velikosti a nenažranosti laboranta, takže plácnu třeba 2 - 7tis.

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 27.06.19 16:57

Přihlas se do výměny manželek :mrgreen: ne sranda, určitě nemusíš zůstat bez zubů, jsou implantáty, korunky, to ti poví zubař co se hodí, ale je to teda sakra drahá sranda, 3 zuby to půjde do desítek tisíc…

TopSecret
Závislačka 4684 příspěvků 27.06.19 16:59
@Burj Chalifa píše:
:mrgreen:
katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 27.06.19 20:27

Díky bohu za mou zubařku! Sice si vždy musím vyslechnout dvou hodinovu přednašku na téma agent Bureš a proč jste nám ho sem poslali (původem jsem ze slovenska i když tady už žiju cca 18 let), ale jinak je dobrá a takovéto pokusy na mně nezkouší 8) nechápu jak ti mohl vytrhnout špatný zub ten první zubař, na tvém místě bych podala stížnost a žádala kompenzaci. Nedávno byl podobný případ na sk ve správách, taky pánovi vytrhnul několik zubů chybně a taky tohle doporučili - stížnost na příslušné orgány a žádát kompenzaci. Jen by si ještě měla mít i záznam zdravotní dokumentace kde by mělo být uvedeno co a proč ti dělal, to bych si vyžádala dřív než podáš tu stížnost, pač pak by to mohl „stratit“.

AnnieTRoj
Kecalka 329 příspěvků 27.06.19 20:37
@Burj Chalifa píše:

Kde je gramatická chyba? Vidím pouze pravopisné.

warita
Extra třída :D 11314 příspěvků 27.06.19 20:43
@AnnieTRoj píše:
Kde je gramatická chyba? Vidím pouze pravopisné.

Mozna ma na mysli „mi bolel zub“, ale kdo vi, ja a pravopis/gramatika se moc nekamaradime, protoze ja nechodit do ceska skola. Takze ja si nejdrive ani zadnych chyb nevsimla.

Váš příspěvek
Reklama