Reklama

Bi-Oil na jizvy po akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dracietka
Kecalka 245 příspěvků 12.10.18 17:40
Bi-Oil na jizvy po akné?

Opět se mi začalo po roce dost dělat akné a mám z něj docela patrné jizvičky. Objednala sem si bi-oil a přemýšlím zda to mazat jen na ty jizvičky nebo na celý obličej, abych eliminovala vznik nových jizev. Je ale dost mastný a bojím se, pokud ho namažu na celý obličej, abych tím tvorbu akné ještě víc nepodpořila. Někdo s tímto nějaké zkušenosti? Děkuji

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 17:46

mně na jizvy od akné vůbec nepomohl, ale mám obličej samý kráter. Nicméně používám od jara do konce léta místo krémua vyhovuje mi moc, v zimě ne. Akné mi nezhoršuje.

warita
Echt Kelišová 7690 příspěvků 12.10.18 19:17
@selia píše:
Napiš si do tý druhý diskuse žádost adminovi, ať to smaže.
K věci - mně na jizvy od akné vůbec nepomohl, ale mám obličej samý kráter. Nicméně používám od jara do konce léta místo krémua vyhovuje mi moc, v zimě ne. Akné mi nezhoršuje.

huh, ja jsem na tobe zadne jizvicky nepozorovala.  :kytka:

medunka23
Kelišová 6850 příspěvků 12.10.18 20:08

Porid si misto toho od A-derma krém EPITHELIALE A.H je to obnovujici krém a je delany přesně na regeneraci jizvicek. Začala jsem používat na doporučení známé na dceru na jizvy v obličeji po nestovicich, je fakt, že se jí to hodně lepší. Ona ta regenerace může trvat az rok.

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 20:28

@warita Jé, díky. Ale nosím make-up a měly jsme asi jiná témata ahlavně objekty okukování :D. Jsi pamatuji, jak jsem jako malé dítě mámě říkala, že jaké má hezké dírky na tvárřích, no moc jsem ji nepotěšila :D. Aspoň člověk ví, jak ho děti milují. A já mám pleť po ní, snad ještě o něco horší.

warita
Echt Kelišová 7690 příspěvků 12.10.18 22:28
@selia píše:
@warita Jé, díky. Ale nosím make-up a měly jsme asi jiná témata ahlavně objekty okukování :D. Jsi pamatuji, jak jsem jako malé dítě mámě říkala, že jaké má hezké dírky na tvárřích, no moc jsem ji nepotěšila :D. Aspoň člověk ví, jak ho děti milují. A já mám pleť po ní, snad ještě o něco horší.

njn, mely jsme jine zajmy. Skoda, ze se nakonec konalo jenom to jedno setkani.

Sorry for off topic.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >