Bi-Oil na jizvy po akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dracietka
Kecalka 247 příspěvků 12.10.18 17:40
Bi-Oil na jizvy po akné?

Opět se mi začalo po roce dost dělat akné a mám z něj docela patrné jizvičky. Objednala sem si bi-oil a přemýšlím zda to mazat jen na ty jizvičky nebo na celý obličej, abych eliminovala vznik nových jizev. Je ale dost mastný a bojím se, pokud ho namažu na celý obličej, abych tím tvorbu akné ještě víc nepodpořila. Někdo s tímto nějaké zkušenosti? Děkuji

Reakce:
selia
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 17:46

mně na jizvy od akné vůbec nepomohl, ale mám obličej samý kráter. Nicméně používám od jara do konce léta místo krémua vyhovuje mi moc, v zimě ne. Akné mi nezhoršuje.

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 12.10.18 19:17
@selia píše:
Napiš si do tý druhý diskuse žádost adminovi, ať to smaže.
K věci - mně na jizvy od akné vůbec nepomohl, ale mám obličej samý kráter. Nicméně používám od jara do konce léta místo krémua vyhovuje mi moc, v zimě ne. Akné mi nezhoršuje.

huh, ja jsem na tobe zadne jizvicky nepozorovala.  :kytka:

medunka23
Kelišová 7137 příspěvků 12.10.18 20:08

Porid si misto toho od A-derma krém EPITHELIALE A.H je to obnovujici krém a je delany přesně na regeneraci jizvicek. Začala jsem používat na doporučení známé na dceru na jizvy v obličeji po nestovicich, je fakt, že se jí to hodně lepší. Ona ta regenerace může trvat az rok.

selia
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 20:28

@warita Jé, díky. Ale nosím make-up a měly jsme asi jiná témata ahlavně objekty okukování :D. Jsi pamatuji, jak jsem jako malé dítě mámě říkala, že jaké má hezké dírky na tvárřích, no moc jsem ji nepotěšila :D. Aspoň člověk ví, jak ho děti milují. A já mám pleť po ní, snad ještě o něco horší.

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 12.10.18 22:28
@selia píše:
@warita Jé, díky. Ale nosím make-up a měly jsme asi jiná témata ahlavně objekty okukování :D. Jsi pamatuji, jak jsem jako malé dítě mámě říkala, že jaké má hezké dírky na tvárřích, no moc jsem ji nepotěšila :D. Aspoň člověk ví, jak ho děti milují. A já mám pleť po ní, snad ještě o něco horší.

njn, mely jsme jine zajmy. Skoda, ze se nakonec konalo jenom to jedno setkani.

Sorry for off topic.

bambusačka
Povídálka 20 příspěvků 17.10.18 22:53

@Dracietka Na jizvičky a odřeniny všeho druhu používám mastičku Cicalfalte od Avene. Jednou týdně si jí večer dávám místo nočního krému (trik, který jsem vyčetla někde na netu).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >