Reklama

Biskupské gymnázium a gymnázium Elgartova - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 23:18
Bigy a gymnázium Elgartova -názory

Ahojky :mavam:,
chtěla bych se vás zeptat, jestli vy nebo někdo z vašich blízkých nemáte zkušenosti se SŠ Biskupské gymnázium Brno nebo gymnázium Elgartova. Jestli ano, napište mi prosím svůj názor na školu, jaký je zde kolektiv, atd… Klidně mohou být některé názory stejné, jde mi spíš o počet. :) Předem děkuji za názory :D

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 15:52

Na Elgartku jsem chodila, později i pár členů mojí rodiny.
Za mě nedoporučuji, jako příprava na vysokou to není dostatečně kvalitní, skoro jsem se nemusela učit, známky přesto ok.
O Bigy nevím nic.
Anonym kvůli konkrétní informaci o mě.

Uživatel je onlineelue
Kecalka 255 příspěvků 09.05.18 17:25

Na Bigy je zatraceně těžké se dostat, ale výuka je prý velmi kvalitní a velmi náročná - zkušenost známé, co tam má dvě děti (oba pologeniální :) ). Jiná známá se tam snažila dát svoje dvě děti, patří k nejchytřejším ve třídě, a prostě se nedostaly - ten nával tam je tradičně obrovský, zvláště na víceleté

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >