Biskupské gymnázium a gymnázium Elgartova - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.05.18 23:18
Bigy a gymnázium Elgartova -názory

Ahojky :mavam:,
chtěla bych se vás zeptat, jestli vy nebo někdo z vašich blízkých nemáte zkušenosti se SŠ Biskupské gymnázium Brno nebo gymnázium Elgartova. Jestli ano, napište mi prosím svůj názor na školu, jaký je zde kolektiv, atd… Klidně mohou být některé názory stejné, jde mi spíš o počet. :) Předem děkuji za názory :D

Reklama

Reakce:

Anonymní  09.05.18 15:52

Na Elgartku jsem chodila, později i pár členů mojí rodiny.
Za mě nedoporučuji, jako příprava na vysokou to není dostatečně kvalitní, skoro jsem se nemusela učit, známky přesto ok.
O Bigy nevím nic.
Anonym kvůli konkrétní informaci o mě.

elue
Stálice 58 příspěvků 09.05.18 17:25

Na Bigy je zatraceně těžké se dostat, ale výuka je prý velmi kvalitní a velmi náročná - zkušenost známé, co tam má dvě děti (oba pologeniální :) ). Jiná známá se tam snažila dát svoje dvě děti, patří k nejchytřejším ve třídě, a prostě se nedostaly - ten nával tam je tradičně obrovský, zvláště na víceleté

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama