Biskupské gymnázium a gymnázium Elgartova - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 23:18
Bigy a gymnázium Elgartova -názory

Ahojky :mavam:,
chtěla bych se vás zeptat, jestli vy nebo někdo z vašich blízkých nemáte zkušenosti se SŠ Biskupské gymnázium Brno nebo gymnázium Elgartova. Jestli ano, napište mi prosím svůj názor na školu, jaký je zde kolektiv, atd… Klidně mohou být některé názory stejné, jde mi spíš o počet. :) Předem děkuji za názory :D

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 15:52

Na Elgartku jsem chodila, později i pár členů mojí rodiny.
Za mě nedoporučuji, jako příprava na vysokou to není dostatečně kvalitní, skoro jsem se nemusela učit, známky přesto ok.
O Bigy nevím nic.
Anonym kvůli konkrétní informaci o mě.

elue
Kecalka 114 příspěvků 09.05.18 17:25

Na Bigy je zatraceně těžké se dostat, ale výuka je prý velmi kvalitní a velmi náročná - zkušenost známé, co tam má dvě děti (oba pologeniální :) ). Jiná známá se tam snažila dát svoje dvě děti, patří k nejchytřejším ve třídě, a prostě se nedostaly - ten nával tam je tradičně obrovský, zvláště na víceleté

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama