Biskupské gymnázium a gymnázium Elgartova - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 23:18
Bigy a gymnázium Elgartova -názory

Ahojky :mavam:,
chtěla bych se vás zeptat, jestli vy nebo někdo z vašich blízkých nemáte zkušenosti se SŠ Biskupské gymnázium Brno nebo gymnázium Elgartova. Jestli ano, napište mi prosím svůj názor na školu, jaký je zde kolektiv, atd… Klidně mohou být některé názory stejné, jde mi spíš o počet. :) Předem děkuji za názory :D

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 15:52

Na Elgartku jsem chodila, později i pár členů mojí rodiny.
Za mě nedoporučuji, jako příprava na vysokou to není dostatečně kvalitní, skoro jsem se nemusela učit, známky přesto ok.
O Bigy nevím nic.
Anonym kvůli konkrétní informaci o mě.

elue
Kecalka 465 příspěvků 09.05.18 17:25

Na Bigy je zatraceně těžké se dostat, ale výuka je prý velmi kvalitní a velmi náročná - zkušenost známé, co tam má dvě děti (oba pologeniální :) ). Jiná známá se tam snažila dát svoje dvě děti, patří k nejchytřejším ve třídě, a prostě se nedostaly - ten nával tam je tradičně obrovský, zvláště na víceleté

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >