Bílá barva kuchyňských spotřebičů - údržba

21
4.7.20 11:26

Bílá barva kuchyňských spotřebičů - údržba

Ahoj holky, kdo by mi mohl odpovědět líp než maminky - jaká je bílá barva kuchyňských spotřebičů na údržbu? Mám na mysli indukční varnou sklokeramickou desku, pečící vestavnou troubu a vestavnou mikrovlnku, a komínovou digestoř. Všechno by se mi do kuchyně líbilo víc v bílé než v černé, ale manžel mrčí, kvůli údržbě (jakoby kuchyň uklízel on :-D ). Máte někdo všechno v bílé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

592
4.7.20 11:40

Všechno bílé sice nemám, bílou mám akorát indukční desku, ale na údržbu mi přijde mnohem lepší jak černá, protože na černé vidíš kde jakou šmouhu, prach a podobně a tu bílou stačí utřít vlhlým hadrem a je jako nová 8) a mamka má bílou troubu a digestoř. Trouba je na údržbu taky úplně vpoho a digestoř… Tak je podle mě barva úplně jedno protože tu musíš udržovat pořád čistou ať je barva černá nebo bílá protože omastek z vaření se drží na obou barvách stejně :lol: Takže pokud se ti víc líbí bílé spotřebiče tak se toho vůbec neboj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4403
4.7.20 11:41

Já mám bílou dlažbu v kuchyni (super výmysl ex) a je to katastrofa. Mám i pracovní desku na lince bílou. Nikdy víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
592
4.7.20 11:45
@JancaS84 píše:
Já mám bílou dlažbu v kuchyni (super výmysl ex) a je to katastrofa. Mám i pracovní desku na lince bílou. Nikdy víc.

Bílou pracovní desku mám taky a nemám s ní problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
4.7.20 12:02
@JancaS84 píše:
Já mám bílou dlažbu v kuchyni (super výmysl ex) a je to katastrofa. Mám i pracovní desku na lince bílou. Nikdy víc.

Dlažbu ani bílou pracovní desku mít nebudu, jde mi jen o spotřebiče. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
4.7.20 12:06
@PeBa12 píše:
Všechno bílé sice nemám, bílou mám akorát indukční desku, ale na údržbu mi přijde mnohem lepší jak černá, protože na černé vidíš kde jakou šmouhu, prach a podobně a tu bílou stačí utřít vlhlým hadrem a je jako nová 8) a mamka má bílou troubu a digestoř. Trouba je na údržbu taky úplně vpoho a digestoř… Tak je podle mě barva úplně jedno protože tu musíš udržovat pořád čistou ať je barva černá nebo bílá protože omastek z vaření se drží na obou barvách stejně :lol: Takže pokud se ti víc líbí bílé spotřebiče tak se toho vůbec neboj ;)

Super, děkuju, ta indukce mi dělala asi největší starost :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1600
4.7.20 12:06

Mám bílé spotřebiče a řekla bych, ze je to lepší než cerne (desku, digestor, troubu a mikrovlnku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5918
4.7.20 13:25

@Sioban Mám bílou vestavěnou troubu a údržba je úplně super. Potom mám černou varnou plynovou desku (sklo a v něm hořáky) a údržba stojí za bobek. Úplně všechno vidět, každá kapka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
4.7.20 13:36

Nedělala bych bílou troubu. Přece jen ty připečené cákance jsou prostě černé ať chceš nebo ne. I takovéty rady, jak je moc super na údržbu bílá lesklá kuchyň - na to bych byla opatrná. Ty víš sama, jaký je u vás doma provoz a jak často co děláš v kuchyni. Je rozdíl, jestli si někdo uvaří oběd v neděli a jinak leda tak kafe a namazat rohlík a nebo jestli denně děláš všechno, v létě zavařuješ, pečeš apod. Naopak bílá varná deska může být lepší než černá, prskance od jídla spíš vyniknou na té černé a nejhorší je asi nerez, na tom jde vidět fakt každý tah hadru i po umývání. Jo a rozhodně bych si nedávala bílé dlaždice za pracovní desku, tam jde vidět každý prskanec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2109
4.7.20 13:43

Bílá indukce je nej :palec: Jsem spokojená, na běžnou údržbu stačí prostředek na nádobí nebo Soda ve spreji od Frosch a na mastné většinou odmašťující Sanytol :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2109
4.7.20 13:44

@prejeta_zaba bílá lesklá linka je taky vklidu :think: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5918
4.7.20 15:25

@prejeta_zaba Tak trouba má bílá ta vnější dvířka a ovládací panel, uvnitř je stejná jako ostatní trouby a na dvířkách zvenku se mi ještě nic napéct nepodařilo i když mi trouba jede několikrát týdně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2308
4.7.20 22:01

Nejhorší na údržbu je nerez a pak lesklá černá. Bílá není tak strašná, byť se to na první pohled může zdát. :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama