Bílá stolice a odběr krve u 5 leté - jak probíhá?

Anonymní
17.5.21 09:47

Bílá stolice a odběr krve u 5 leté - jak probíhá?

Dobrý den, dcera má 3 den bílou stolici, před tím měla hlen. Celkově je v pořádku, bez teplot, bez bolesti břicha. Raději bych zašla k Dr., ale chci se dopředu zeptat, jak se odebírá krev u starších dětí. Zda píchanec z prstu nebo žilou, jak u dospělého? Dcera má diagnostikovanou hypersenzitivitu aj. a je hodně citlivá. Tak bych ji popř. ráda psychicky připravila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1657
17.5.21 10:15

Budou brat krev ze zily, protoze s timto nalezem doktorka bude chtit hlavne zkontrolovat jaterni testy a prohmata bricho, mozna posle na ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13199
17.5.21 10:15

Na CRP normalne z prstu, ale kdyby chtela Dr. krevni obraz, pujdete na klasicke odbery. :hug: :hug: Taky jsme parkrat museli. Ale meli jsme vzdy stesti na personal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 11:15

@Hobitka odkud krev prosim berou? Z predlokti? No nedovedu si to s dcerou predstavit. Staci modrina a vysiluje, natoz tohle :-(

• Citovat
  • Nahlásit
13199
17.5.21 11:42

Z loketni jamky jako dospelemu. Mela jsem dite pokazde na kline. Sestricka vzdy skvela, vysvetlovala. U mensich to byvalo s hysterii, jsou tam zvykli. V 5r syn uz jenom vibroval, bledy byl jak stena, ale nakonec nerval. To zvladnete :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
17.5.21 11:44

Mam dceru podobne povahy. Koupila jsem za hrisny prachy Emla mast a po dohode s Dr. namazala, vysvetlila ji ze to znecitlivy a nebude nic citit. Kdyz jsme sly priste, sama chtela namazat. Jednou jsem mast nemohla najit a namazala Bepanthenem a nebolelo to taky😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat