Bílá tečka na jizvě po nástřihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 22:16
Bílá tečka na jizvě po nástřihu

Ahoj, jsem skoro 4 tydny po porodu, byla jsem nastrizena, stehy už všechny asi vypadany, ale..natrhla jsem se i jakoby ze strany trošku, blíž k zadku vedle nástřihu, a teď se mi tam udělala nějaká bílá tečka, vypadá to že v místě toho kde vylejzala nitka, je to docela bolestivý, když si sedam, zvedám se..a to už jsem byla celkem v pohodě zahojená, nevíte co by to mohlo byt?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 23:20
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem skoro 4 tydny po porodu, byla jsem nastrizena, stehy už všechny asi vypadany, ale..natrhla jsem se i jakoby ze strany trošku, blíž k zadku vedle nástřihu, a teď se mi tam udělala nějaká bílá tečka, vypadá to že v místě toho kde vylejzala nitka, je to docela bolestivý, když si sedam, zvedám se..a to už jsem byla celkem v pohodě zahojená, nevíte co by to mohlo byt?

Co si zajít na gyndu? Tady ti nikdo jen tak neporadí a odborník to jistí. Zajdi si tam, at máš jistotu. A to co nejdříve.

Verun83
Echt Kelišová 9253 příspěvků 33 inzerátů 24.01.19 04:43

Mne dlouho vyhnisavaly vnitrni stehy. Bolelo to. Jeste snad 4r po porodu. Bylo to taky bliz ke konecniku. Proste jsem to vymackala, vycistila. Pri poslednim hnisani jsem uz brala homeopatika tusim ze hepar sulfur. A od te doby klid. Uz to jsou 2r.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >