Bílá tečka na oku foto

1063
22.4.20 13:25

Bílá tečka na oku foto

Zdravím dámy, přes noc se mi na oku udělala bílá tečka, oko trochu nateklé, nesvědí.
Na netu jsem našla, že to může být ječné zrno, ale nepálí to. Nikdy jsem nic takového neměla, zmizí to samo, nebo mám jít na oční? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

490
22.4.20 13:32
@korneli píše:
Zdravím dámy, přes noc se mi na oku udělala bílá tečka, oko trochu nateklé, nesvědí.
Na netu jsem našla, že to může být ječné zrno, ale nepálí to. Nikdy jsem nic takového neměla, zmizí to samo, nebo mám jít na oční? :think:

Pokud myslíte tu tečku na horním víčku pod řasama, tak ano.. Je to ječné zrno. Mnohdy dost bolestivé.. Měla jsem ho jednou, bolelo to jako čert. Praskl myslím po 3-4 dnech. Většinou to mizí samo. Pokud ale budete mít velké bolesti, nebo otok, tak můžete do lékárny pro nějaké kapky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
22.4.20 13:44

@Zlobolka123 doma mám jen kapky ocu Flash, jestli to může být? Ano myslíš tím správně, na horním víčku bílá tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
22.4.20 13:51
@korneli píše:
@Zlobolka123 doma mám jen kapky ocu Flash, jestli to může být? Ano myslíš tím správně, na horním víčku bílá tečka.

To já nevím jaké kapky.. to vám poradí v lékárně :think: Ty kapky trošku zklidní oko, když budete cítit je je podrážděné.. Ono to ječné zrno tlačí a je pocit, jako by v oku něco bylo.

Příspěvek upraven 22.04.20 v 13:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
22.4.20 13:51

Měla jsem uplně stejný, nebyl vůbec bolestivý a po pár dnech zmizel sám. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
22.4.20 14:14

Jecny zrno, ja uz mela nekolikrat, staci obyc borova voda (koupis v lekarne) pripadne staci rict neco na jecny zrno. kapat podle potreby. tohle je jeste dobry, me se dela obvykle pod hodnim vickem a tim jak tam je tak mi drazdi oko a je to dost neprijemny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
22.4.20 14:27

Nechám to zatím být, nesvědí a ani necítím, že na oku něco překáží. Díky za informace, nevím kde jsem to chytla, do očí si nesahám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6300
22.4.20 14:52

Ta tecka je jako bila cepicka od bedaru. Zarazit se to da atb, ophtalmoframykoinem treba. A kdyz na to budes davat gazovy polstarky namaceny v teplym hermanku, rychle to praskne a zmizne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.20 20:37

Když jsem byla malá a měla jsem ječné zrno, tak mi tam babička vždycky plivla a za pár dní bylo po všem. :lol: Teď už bych to ale neuděla, tak mě neodsuzujte :*

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama