Bílé kousky v moči dítěte - co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 11:56
Bílé kousky v moči dítěte - co to je?

Dnes jsem si všimla u syna (3 roky) v nočníku nějakých malých bílých kousků. Pak jsem zkoumala předkožku a když jsem ji stáhla, měl tam opravdu hodně mázku a trochu zarudlé. Můžou být ty kousky v moči ten mázek? To asi budou… ale proč má tolik mázku? Denně ho sprchuju a snažím se i trochu stáhnout předkožku a vyčistit.
Poradíte prosím, co s tím?
Máme jít za pár dní na očkování MMR, tak nevím, jestli to kvůli tomu neodložit, jestli třeba nemá nějaký zánět.
Děkuji za odpověď.

Reakce:
Adrasteia
Závislačka 3062 příspěvků 04.05.19 12:16

Může to být mázek a může to být taky bílkovina v moči. Odnes moč k doktorce na kontrolu, budeš mít hned jistotu.

jannina1
Závislačka 4574 příspěvků 04.05.19 12:25

Uráty v moci.Byva to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 12:26

Došlo mi, že mám doma ty proužky na moč a ta část proužku pro vyšetření bílkoviny má normální barvu. Takže to bude nejspíš opravdu ten mázek. Ale kde se bere a co s tím?

Verun83
Echt Kelišová 9613 příspěvků 04.05.19 12:28

Jestli to ma zarudle, bude to mit v zanetu. Syn to mel zhruba v 1,5r. Omyvala jsem hermankem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 12:29

@Verun83 A taky to měl s mázkem nebo jen zarudlé? Heřmánek zkusím, díky za tip.

jannina1
Závislačka 4574 příspěvků 04.05.19 12:32

Pisi, ze to jsou uraty v moči. Byva to u kysele moci.
Jinak zanet asi ma, zkus mum to omyvat hermankem a mazat prislusnou masti.

Verun83
Echt Kelišová 9613 příspěvků 04.05.19 12:58
@Anonymní píše:
@Verun83 A taky to měl s mázkem nebo jen zarudlé? Heřmánek zkusím, díky za tip.

Jj zarudle, mazek. Drnam dala i pamycon na kampani. Mel zuzenou predkozku. Kdyz to mel podruhe, chytla jsem to vcas a stacil ten hermanek. Poprve ho to uz bolelo, mel to i natekle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 14:32

@Verun83 A čím to je? Nedostatečnou hygienou? Možná mu tu předkožku nestahuju pořádně, spíš jen tak promnu pod vodou při sprchování.

Verun83
Echt Kelišová 9613 příspěvků 04.05.19 16:12
@Anonymní píše:
@Verun83 A čím to je? Nedostatečnou hygienou? Možná mu tu předkožku nestahuju pořádně, spíš jen tak promnu pod vodou při sprchování.

Nevim. Syn ma zuzenou predkozku do ted, 6let, nepretahne si ji. Ale uz to nikde nemel.

Váš příspěvek
Reklama