Bílé kousky v moči v těhotenství

Anonymní
12.9.21 13:42

Bílé kousky v moči v těhotenství

Dobrý den mam takový dotaz kdyz jsem si došla na malou tak v moci jsem mela takové bile kousicky mam docela strach nějaké bílkoviny nebo nevím každopádně na noc jsem si zavedla preventivně boraxovou globuli nemohlo by to byt zbytky toho? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1656
12.9.21 14:49

Jako pohledem viditelné to byly spis zbytky globule. Ale kdybys ses podívala přes skleničku a viděla opalescenci/bílý vločky, tak by o tu bílkovinu jít mohlo, určitě bych se stavila u doktora, případně koupila v lékárně nějaký heptaphan, nebo co zrovna mají. Mohla bys mít náběh na preeklampsii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 16:33

@Janee19 doufám že snad ne ja myslela ze na tuto nemoc je brzo není pritomna 7 této nemoci i vysoký tlak? Což nemam a moc jsem mela pred týdnem taky v pořádku v poradně každopádně zítra jdu dat své obvodni lekarce mec ktera poputuje do laboratoře tak vse snad bude v pohodě.. ted uz mam zatím moc čistou

• Citovat
  • Nahlásit
709
12.9.21 16:36
@Anonymní píše:
Dobrý den mam takový dotaz kdyz jsem si došla na malou tak v moci jsem mela takové bile kousicky mam docela strach nějaké bílkoviny nebo nevím každopádně na noc jsem si zavedla preventivně boraxovou globuli nemohlo by to byt zbytky toho? :(

Tak jestli si neco zavadis a predtim a po nejake dobe mas moc cistou, tak to je jasne, ze je to z te globule

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
12.9.21 18:19

To mohlo být i z té globule. Ale kolikrát byla moč během těhotenství jakási zakalená. Měla jsem také obavy, ale test na bílkovinu vyšel ok a sestra říkala, že se to během těhotenství stává. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
12.9.21 19:47
@Anonymní píše:
@Janee19 doufám že snad ne ja myslela ze na tuto nemoc je brzo není pritomna 7 této nemoci i vysoký tlak? Což nemam a moc jsem mela pred týdnem taky v pořádku v poradně každopádně zítra jdu dat své obvodni lekarce mec ktera poputuje do laboratoře tak vse snad bude v pohodě.. ted uz mam zatím moc čistou

Jj, bude to spíš ta globule, zvlast jestli bílkovina i tlak je jinak ok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat