Bílé okolo zubu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
22.11.21 15:05

Bílé okolo zubu

Zdravím skupinku :palec:
Obracím se s dorazem, zda-li se někdo již setkal… :? Před týdnem jsem byla u svého ošetřujícího zubaře s bolestí zubu, kdy bolest přešla až do ucha. Udělal RTG s tím, že tam nic není. Sedmý zub byl otevřený, tak ho zadělal provizorní výplní a tímto skončilo. Bolestí opět nepolevily. V sobotu jsem navštívila zubní pohotovost. Lékař udělal rtg, kde zjistil zánět pod tím sedmým zubem. Provizorní výplň odstranil, vyvrtal místo (bolest jako krava )… Poté dál vložku a zadělal provizorní výplní. Ihned nastala obrovská úleva. :potlesk: okolo zubu se mi udělala taková, elastická, bílá hmota a vůbec netuším, co to je :think: Stalo se to někomu? Já to tam nechám raději :think: Od Prosince jdu k novému zubaři, tak snad to vydrží. Jsem bez bolesti. Ale vrtá mi hlavou, co to může být? Předem děkuji za odpověď :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13
22.11.21 15:56

@Hell95 mohlo by jít o nekrozu(vzniká po devitalizaci zubu pokud provizorní výplň netěsní), bylo lepší aby se vám na to podíval lékař

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8659
22.11.21 16:08

Hele a nepalil Ti zubar pri tom zakroku dasen? To je pak bily..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.11.21 16:09

@Tarjei nene toho si nejsem vědoma :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.11.21 16:10

@barboraHa je to normálně pohyblivé, že by se to dalo „sundat“ vytáhnout… Tak to se mi nezdá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.11.21 16:30

@barboraHa Je to takový plandavy :lol: že kdybych chtěla, tak si to sundám :) :lol: Když to nadzvednu mám pod tím svoji dáseň, Dobré barvy, tak jak má být :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat