Reklama

Bílé plomby zdarma pro těhotné a kojící?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3046 příspěvků 18.07.18 15:57
Bile plomby zdarma pro tehotne a kojici

Ahoj,

Na Novy rok rikali ve zpravach, ze v ramci nejakych reguli EU budou od pulky roku zdarma bile plomby pro tehotne a kojici. Nevite, zda to nakonec plati, nebo se to odsunulo?

Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 18.07.18 16:08
@Limi123 píše:
Ahoj,

Na Novy rok rikali ve zpravach, ze v ramci nejakych reguli EU budou od pulky roku zdarma bile plomby pro tehotne a kojici. Nevite, zda to nakonec plati, nebo se to odsunulo?

Dekuji

Sestrenka je tehotna a nedávno byla u zubaka a platila nornalne za bilou litra.V televizi toho nakecaj … :zed:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 18.07.18 16:09

Zrovna dneska jsem na internetu četla článek,ze od 1.července 2018 to tak je.

Limi123
Závislačka 3046 příspěvků 18.07.18 16:11
@Oliverka28 píše:
Zrovna dneska jsem na internetu četla článek,ze od 1.července 2018 to tak je.

Zak se jdu objednat k zubari na preventivni prohlidku :-D Dekuji!!

Příspěvek upraven 18.07.18 v 16:12

Hadumi
Extra třída :D 13263 příspěvků 18.07.18 16:11

A jak jako bude zubař zkoumat, jestli kojím 8o ?

PenelopaW
Kecalka 377 příspěvků 4 inzeráty 18.07.18 16:12

Tak já jsem byla na vrtání zubu loni jako těhotná v červnu a dostala jsem amalgámovou plombu. Protože zub mne pořád bolel, tak mi ho půl roku na to zubařka vrtala znovu a coby kojící matce mi dala plombu bílou a zadarmo. Tak nevím :-).

Deja_vi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 16:13

to by mě zajímalo kdo by za mě platil mému zubařovi ty astronomické částky :mrgreen:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 18.07.18 16:13

@Hadumi asi mu nabidnes prso :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3046 příspěvků 18.07.18 16:15

Asi budu kojit prcka do 18 let :-D

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 18.07.18 16:15

@Limi123 http://www.ordinace.cz/…u-tehotnych/ Tady je ten článek.

Limi123
Závislačka 3046 příspěvků 18.07.18 16:19

@Oliverka28 diky

Jana206
Nadpozemská drbna 26290 příspěvků 18.07.18 17:03

Co se týče výhod pro kojící,je to obecně do roku věku dítěte,ať je to kdekoliv,tak předpokládám,že to bude i tady. Ale nijak blíž jsem to nezkoumala,syn měl jít vrtat zub,ale má angínu,takže půjde až v první polovině srpna.

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 18.07.18 17:17

Ja byla u zubare v dubnu a mela jsem automaticky bilou plombu zdarma a teda cucela jsem :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 18.07.18 17:27
@Ellabela píše:
Ja byla u zubare v dubnu a mela jsem automaticky bilou plombu zdarma a teda cucela jsem :mrgreen:

A mela si tam sebou dite,nebo pupek? :mrgreen:

Samarlenka
Kecalka 218 příspěvků 18.07.18 17:42

Tohle už je od ledna, stomatologická komora to zavedla dřív. Kojící jsou podle VZP do 6 měsíců dítěte. A ten článek je pro laika dost zavádějící- ano pojišťovna hradí “bílou” plombu- do zadních zubů skloionomer a do předních samotuhnoucí kompozit- ani jedno z toho není ta krásná bílá plomba top kvality k nerozeznání od vlastního zubu, co si pod tím představujeme. Samotuhnoucí kompozit navíc moc zubařů v ordinaci nemá a skloionomer se jako trvalá výplň nehodí- okouše se, je měkčí, používá se spíš u dětí, proto některé z vás za plombu i tak platí, protože lékař nechce použít nevhodný materiál.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama