Bílé skvrny na nehtech v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Myšokárek
Nováček 10 příspěvků 11.11.14 12:19
Bílé skvrny na nehtech v těhotenství

Ahoj maminky, chci poprosit o radu, jsem v 18tt a začali se mi na nehtech tvořit bílé skvrny. Dočetla jsem se že mi chybí vápník. ;) jenže co se týče jogurtů a mléka zvracim jen to zbaštím :? Sýry jim ale asi jich je málo, máte nějakou radu jak to nahradit? Děkuji

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.11.14 12:26

@Myšokárek vápník je např v brokolici..

Verun83
Echt Kelišová 9328 příspěvků 33 inzerátů 11.11.14 12:29

Vapnik je tusim i v nejakych oriskach. Ja mlecne skoro nejim, koukno nekam na net, je spousta potravin, ktere obsahuji vapnik a nemusi to byt mlecne.

Myšokárek
Nováček 10 příspěvků 11.11.14 12:31

Super, brokolici rada se sýrem, tak si ji hnedu udělám k večeři :D děkuji mrknu na net a něco najdu

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 11.11.14 12:33

@Myšokárek nebo mák

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34165 příspěvků 1 inzerát 11.11.14 12:37

Sezamové tyčinky

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 11.11.14 12:41

Luštěniny, mák a další druhy semínek, sardinky i s kostičkama. Důležitá je kombinace s hořčíkem kvůli vstřebávání.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 12:54
@Myšokárek píše:
Ahoj maminky, chci poprosit o radu, jsem v 18tt a začali se mi na nehtech tvořit bílé skvrny. Dočetla jsem se že mi chybí vápník. ;) jenže co se týče jogurtů a mléka zvracim jen to zbaštím :? Sýry jim ale asi jich je málo, máte nějakou radu jak to nahradit? Děkuji

ja jsem vapnik musela doplnovat v sumivych tabletách v tehotenstvi :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 11.11.14 12:57
@JayLee píše:
ja jsem vapnik musela doplnovat v sumivych tabletách v tehotenstvi :nevim:

Tam je bohužel otázka skutečné využitelnosti toho vápníku. Asi lepší než nic, ale neočekávala bych zázraky.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 11.11.14 13:47

@Myšokárek nemusí ti chybět jen vápník, ale jiný stopový prvek, který zajišťuje jeho vstřebávání. Na tohle téma doporučuju kouknout na tohle video . Je to celkem zajímavý…

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 13:56
@Svistice píše:
Tam je bohužel otázka skutečné využitelnosti toho vápníku. Asi lepší než nic, ale neočekávala bych zázraky.

tak me pomohl dost teda protože mi delali kompletni mineralogii a toho vapniku tam bylo sakra malo stejne tak drasliku a zeleza takze to vse jsem doplnovala jak to jen slo jednak jídlem ale musela jsem i tablety kvůli mimcu takze po 2 dnech brani jsem mela vapnik plne srovnanej diky sumivym tabletam takze me takhle pomohl ;)

veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 11.11.14 13:59

@Myšokárek ja mela bily skvrny jeden cas hodne a doktorka mi rekla ze mi chybi zinek

Myšokárek
Nováček 10 příspěvků 11.11.14 14:25

Děkuji moc za rady. Na vše se podívám a začnu něco z toho baštit. Užívám kyselinu listovou, hodně ovoce a zeleniny. Neberu žádné vitamíny pro těhotné..Ještě jednou všem moc děkuji :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >