Bílé skvrny v moči (v nočníku)

1149
23.5.17 19:17

Bílé skvrny v moči (v nočníku)

Ahoj, syn 2,5 roku má od soboty teplotu a dnes jsem si všimla, že když se vyčůrá do nočníku a já ho hned nevyleju, objeví se tam bílé skvrny, něco jako jsou v polívce bílá mastná oka když vychladne. Máte prosím někdo s tímto zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5740
23.5.17 19:25

Pokud má od soboty teplotu, nevím kolik mu tedy je…ale v úterý bych tedy nepsala na epipi, ale měla bych za sebou dávno prohlídku u lékaře.
Může mít zánět, pokud je to bílé, tak bílkovinu…jako dítě za komunistů si pamatuju, že se bílkovina v moči sledovala mimo jiné pohledem :think: jestli tam něco plave a nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
23.5.17 20:34

Nedáváš mu na tu teplotu čípky? Matně tuším, že jsem kdysi něco takového v nočníku taky zkoumala a usoudila jsem ze si do toho čůrání děcko pšouklo trochu toho rozpuštěného čípku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1149
23.5.17 21:07

@fenris
Ano, davam mu cipky. Vzdy jsem na teplotu davala sirup a ted jsem vyjimecne koupila cipky, tak by to tedy asi mohlo byt tim..

@alisekR Teplotu nema nijak vysokou, proto jsem vyckavala, co se z toho vyvrbi. Zitra ale uz k dr. pujdem radsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
23.5.17 21:25

@lupilka Hned jak jsem si precetla nazev diskuze, napadly me ty cipky. Taky jsme po nich meli bile kousky v nocniku, to bude ono ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama