Bílé stopy po umytí v myčce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 10.01.17 20:03
Bílé stopy po umytí v myčce

Dobrý večer..mám novou myčku a jsem v tom nováček..na myčku jsem se těšila ze budu mít konečně čistě skleničky a leskle..koupila jsem i JAR platinum all in a zapla na 40 minutový proces při 50°C…program 4.
Nádobí jsem vytáhla a na sklenickach bílé fleky.Nic hrozného ale doufala jsem ze sklenice budou prostě leskle a cistounke. Jinak nádobí perfektně umyto jen trošku hůř suší..
V čem je chyba? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 10.01.17 20:04
@Malike píše:
Dobrý večer..mám novou myčku a jsem v tom nováček..na myčku jsem se těšila ze budu mít konečně čistě skleničky a leskle..koupila jsem i JAR platinum all in a zapla na 40 minutový proces při 50°C…program 4.
Nádobí jsem vytáhla a na sklenickach bílé fleky.Nic hrozného ale doufala jsem ze sklenice budou prostě leskle a cistounke. Jinak nádobí perfektně umyto jen trošku hůř suší..
V čem je chyba? :nevim:

hodně soli

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 10.01.17 20:08

@Tom-Jerry používám jen tabletu..sůl ne.Ale mám 45 mycku..

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 10.01.17 20:11
@Malike píše:

a nemáš starší sklínky? V myčce vyleze každá odřenina na skle.

lemoniq
Povídálka 26 příspěvků 10.01.17 20:14

Já měla bílé stopy, když jsem měla velmi tvrdou vodu. Nasypala jsem do nádržky cca 0.5 kg až 1 kg soli a bylo to daleko lepší.

vejilka
Závislačka 4599 příspěvků 10.01.17 20:15

Já vytahovala taky mléčné skleničky. Nemáš třeba tvrdou vodu? Mě tedy pomohlo to že tablety už používám opravdu minimálně a místo toho jsem koupila zvlášt prášek do myčky, leštidlo, sůl a od té doby po problému :)

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 20:19

Mě se to stalo při krátkém programu :think:

danyk
Generální žvanilka 23338 příspěvků 10.01.17 20:20

Já měla bílé šmouhy, když jsem málo zašroubovala prostor se solí a ono se jí uvolňovalo moc.

mar772
Kecalka 114 příspěvků 10.01.17 20:20

MÁLO soli, sůl má být i když se dávají pouze tablety. Nebo máte měkkou vodou?

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 10.01.17 20:23

@kacenka8 voda je u nás akorát..vhodna pro akvaristiku bez úprav vody :nevim:

vejilka
Závislačka 4599 příspěvků 10.01.17 20:24
@Malike píše:

Sůl bys používat měla i kdybys tvrdou vodu mít neměla. Vydrží v tý myčce dlouho a stojí pár korun :kytka:

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 10.01.17 20:26

@danyk tak já dávám tabletu do prostoru pro čisticí prasek :nevim: třeba ji dávám..třeba ji dávám lestidlem k mycce nebo nevím. Dnes jsem ji pouštěla poprve

vejilka
Závislačka 4599 příspěvků 10.01.17 20:26

@Malike U nás byl tenkrát opravář a ten říkal že sůl je do myčky potřeba. Chrání vodní kámen a celkově myčku. I kdyby neměla být voda tvrdá je dobré jí tam nasypat v těch tabletách co obsahují i sůl je velmi malé množství co nestačí

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 10.01.17 20:27

@kacenka8 Koupim zítra a uvidíme…i když vodu nemáme tvrdou

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 20:27

@Malike a sůl jsi dolů sypala?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >