Bílé stopy po umytí v myčce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malike
Extra třída :D 12986 příspěvků 10.01.17 20:03
Bílé stopy po umytí v myčce

Dobrý večer..mám novou myčku a jsem v tom nováček..na myčku jsem se těšila ze budu mít konečně čistě skleničky a leskle..koupila jsem i JAR platinum all in a zapla na 40 minutový proces při 50°C…program 4.
Nádobí jsem vytáhla a na sklenickach bílé fleky.Nic hrozného ale doufala jsem ze sklenice budou prostě leskle a cistounke. Jinak nádobí perfektně umyto jen trošku hůř suší..
V čem je chyba? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32547 příspěvků 10.01.17 20:04
@Malike píše:
Dobrý večer..mám novou myčku a jsem v tom nováček..na myčku jsem se těšila ze budu mít konečně čistě skleničky a leskle..koupila jsem i JAR platinum all in a zapla na 40 minutový proces při 50°C…program 4.
Nádobí jsem vytáhla a na sklenickach bílé fleky.Nic hrozného ale doufala jsem ze sklenice budou prostě leskle a cistounke. Jinak nádobí perfektně umyto jen trošku hůř suší..
V čem je chyba? :nevim:

hodně soli

Malike
Extra třída :D 12986 příspěvků 10.01.17 20:08

@Tom-Jerry používám jen tabletu..sůl ne.Ale mám 45 mycku..

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32547 příspěvků 10.01.17 20:11
@Malike píše:

a nemáš starší sklínky? V myčce vyleze každá odřenina na skle.

lemoniq
Povídálka 26 příspěvků 10.01.17 20:14

Já měla bílé stopy, když jsem měla velmi tvrdou vodu. Nasypala jsem do nádržky cca 0.5 kg až 1 kg soli a bylo to daleko lepší.

vejilka
Závislačka 4866 příspěvků 10.01.17 20:15

Já vytahovala taky mléčné skleničky. Nemáš třeba tvrdou vodu? Mě tedy pomohlo to že tablety už používám opravdu minimálně a místo toho jsem koupila zvlášt prášek do myčky, leštidlo, sůl a od té doby po problému :)

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 10.01.17 20:19

Mě se to stalo při krátkém programu :think:

danyk
Generální žvanilka 23422 příspěvků 10.01.17 20:20

Já měla bílé šmouhy, když jsem málo zašroubovala prostor se solí a ono se jí uvolňovalo moc.

mar772
Kecalka 114 příspěvků 10.01.17 20:20

MÁLO soli, sůl má být i když se dávají pouze tablety. Nebo máte měkkou vodou?

Malike
Extra třída :D 12986 příspěvků 10.01.17 20:23

@kacenka8 voda je u nás akorát..vhodna pro akvaristiku bez úprav vody :nevim:

vejilka
Závislačka 4866 příspěvků 10.01.17 20:24
@Malike píše:

Sůl bys používat měla i kdybys tvrdou vodu mít neměla. Vydrží v tý myčce dlouho a stojí pár korun :kytka:

Malike
Extra třída :D 12986 příspěvků 10.01.17 20:26

@danyk tak já dávám tabletu do prostoru pro čisticí prasek :nevim: třeba ji dávám..třeba ji dávám lestidlem k mycce nebo nevím. Dnes jsem ji pouštěla poprve

vejilka
Závislačka 4866 příspěvků 10.01.17 20:26

@Malike U nás byl tenkrát opravář a ten říkal že sůl je do myčky potřeba. Chrání vodní kámen a celkově myčku. I kdyby neměla být voda tvrdá je dobré jí tam nasypat v těch tabletách co obsahují i sůl je velmi malé množství co nestačí

Malike
Extra třída :D 12986 příspěvků 10.01.17 20:27

@kacenka8 Koupim zítra a uvidíme…i když vodu nemáme tvrdou

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 10.01.17 20:27

@Malike a sůl jsi dolů sypala?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >