Bílá barva na vlasy bez peroxidu

Anonymní
26.2.21 13:27

Bílé vlasy barvení

Caudy 🤗 chci se zeptat nemáte někdo zkušenost s nějakou bílou barvou na vlasy která nemá peroxid? Jsem přírodní blondýna a bojím se obarvení, tak si kupuji jen silver šampony ale nemá to už takový efekt a vlasy mám spíš do tmava… Ale mám jemné nepoddajné vlasy a bojím se když se obracím, že by mi vlasy vypadaly…🙄 I když si říkám že ty silver šampony taky není nic zdravyho tak jestli nebude lepší se radši obarvit než třikrát týdně si mějte vlasy sylvrem :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
629
26.2.21 13:49

V tom případě používáš nějaký šunt fialovýho šamponu. Já když si ho aplikuji, tak nemám žlutý nádech a stačí použít jednou týdně. Dále ten můj mi vlasy neničí to taky slyším poprvý. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
26.2.21 14:00

Silver vlasy strašně vysušuje, neměl by se používat často, 3× týdně - určitě ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10479
26.2.21 14:21

A co zkusit vyloženě přeliv, nebo zkusit kontaktovat nějakou kadeřnici, co by se dalo použít? Takové ty šedé přelivy na odbarvené vlasy, se ne vždycky dělají s peroxidem. https://makeup.cz/product/228239/ tady je třeba tohle, cena směšná a za vyzkoušení by to stálo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3558
26.2.21 14:49
@Angry_birds píše:
V tom případě používáš nějaký šunt fialovýho šamponu. Já když si ho aplikuji, tak nemám žlutý nádech a stačí použít jednou týdně. Dále ten můj mi vlasy neničí to taky slyším poprvý. :nevim:

Přesně, mě stačí použít ho jednou týdně… Ale je fakt, že vlasy vysušuje, ne že ne. Akorát člověk, který ho používá často, to pocítí víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.2.21 14:58

Bílé vlasY

No já bych chtěla úplně bílou a přemýšlela jsem nad barvou od Garnier… Nemáte někdo s ní zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
26.2.21 17:06

@Mijkamija abys měla pěknou bílou barvu, tak nejdřív potřebuješ dobře odbarvit to co máš (a pokud máš cokoliv tmavšího, tak to bude hodně náročné) a pak na to nabarvit žádoucí odstín. A bude docela těžké to udržovat.

Doma to neuděláš dobře, pokud se musíš ptát na emiminu a nebo dokonce zvažuješ drogerkové barvy.

Skončíš hnusnou žlutou a případně ještě spálenými vlasy.

https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
26.2.21 17:30
@Modesta píše:
Přesně, mě stačí použít ho jednou týdně… Ale je fakt, že vlasy vysušuje, ne že ne. Akorát člověk, který ho používá často, to pocítí víc.

Tak já k šamponu používám i masku ze stejné řady, a problém s vysušením opravdu nemám. Známá ten silver taky použivala častěji, a dokonce potom měla flekaté vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.2.21 21:33

Já nic odbarvovat nepotřebuju nikdy jsem se nebarvila jen používám ten sylver šampon…jinak jsem přírodní blond, ale chtěla bych vlasy do bíla…ale děkuji za rady🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
1.3.21 08:31

Pigmentové barvy od manic panic nebo directions. Nejsou perma, takže je potřeba barvit častěji, ale vypadají luxusně, dobře chytají a vlasy neničí. Osobní zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61359
1.3.21 08:42
@Angry_birds píše:
V tom případě používáš nějaký šunt fialovýho šamponu. Já když si ho aplikuji, tak nemám žlutý nádech a stačí použít jednou týdně. Dále ten můj mi vlasy neničí to taky slyším poprvý. :nevim:

Jaký používáš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
1.3.21 10:06
@Venetia píše:
Jaký používáš ty?

Používám fanolu no yellow jak šampon, tak i masku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61359
1.3.21 10:10
@Angry_birds píše:
Používám fanolu no yellow jak šampon, tak i masku.

dik, podivam se, kde se to da sehnat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.3.21 11:53

Já používám silver šampon od značky Shauma a nebo Dove…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.3.21 11:54

Fanola hrozně ničí vlasy a ty jdou pak do tmava a ne bíla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu