Bílé žmolky z pochvy po sexu

15
15.8.21 08:53

Bílé žmolky z pochvy po sexu

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně takové intimní záležitosti. Párkrát za poslední dobu (asi 3 týdny) se mi stalo, že když jsem spala s přítelem, tak když jsme skončili tak na kondomu a i trochu na mě byly takové bílé žmolky, které nijak nezapáchaly a byly spíš lepkavé, prostě takové malé bílé kuličky. Samozřejmě jsem poznala, že je to ode mě, ale nikdy dřív se mi to nestalo a jiné problémy nemám. Nic mě nesvědí, nepálí, žádný zápach, otok, nic. Občas se mi takový výtok objeví i na kalhotkách, ale to je normální, ne? :) v lednu jsem vysadila antikoncepci a od té doby je toho poševního výtoku více. Tohle se mi předtím ale nestalo, že by žmolky zůstávaly po sexu „přilepené“ na kůži. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Zda je to v pořádku a nebo to jsou kvasinky? Předtím než mi to začalo jsem musela vzít nouzovou antikoncepci, praskl nám totiž kondom, tak nevím, zda-li to s tím může souviset? Jinak 2 dny zpátky jsem dobrala atb na zánět močového měchýře (v té době jsme spolu nespali samozřejmě), ale ty žmolky se mi objevily už před tím, než jsem je začala brát, takže tím to asi nebude. Omlouvám se za dlouhé téma a moc děkuji za odpovědi. :) Jinak na gyndu jsem měla jít zítra, jenže se mi začíná rozjíždět menstruace, takže budu zase čekat bůh ví jak dlouho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2821
15.8.21 09:10

Bile zmolky, jakoby „tvarohove“ znaci obycejne kvasinky, bude tady mnoho doporuceni..za me boraxove globule, ty se daji pouzivat bez obtizi i jako prevence, me doktorka doporucila 1× tydne. Pak take nejake probiotika, pomuze na tohle a jsou vhodne i po antb. Pouzivate kondom, tak neni nutne nejak resit pritele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
15.8.21 09:55

Kvasinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
15.8.21 21:31

@Ivcos na kvasinky doporucuju gynimun rapid