Reklama

Bílé zuby - rady, tipy sem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 27.02.18 11:23
Bílé zuby - rady, tipy sem

Jak je jasné z názvu, máte nějaké rady a tipy na bílé zuby? Co pro to děláte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 27.02.18 11:26

Čistila jsem je kokosovým olejem. Sice to nebyla sněhově bílá, ale hodně pomůže. A nedávno jsem si objednala jednu speciální bělící pastu. Myslím, že je to zázrak. Tam je rozdíl vidět hodně rychle.

pannda
Kelišová 6500 příspěvků 32 inzerátů 27.02.18 11:29
@zacatecnice2 píše: Čistila jsem je kokosovým olejem. Sice to nebyla sněhově bílá, ale hodně pomůže. A nedávno jsem si objednala jednu speciální bělící pastu. Myslím, že je to zázrak. Tam je rozdíl vidět hodně rychle.

Jaká? prosím…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 27.02.18 11:31

Ony celkem hezký beli i černé zubní pasty, s černým uhlím

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.02.18 11:32

Mě pomáhá na bělení zubů pasta z DM z černého uhlí :) nebo jedla soda, jahody a nebo ty pásky co se dávaji na noc stojí okolo 3 tisíc :)

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 27.02.18 11:33

Zázračná pasta, ale název se nedozvíme? Nebo jen do sz. Taková pasta teď jede facebookem. Nemám zájem.

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 27.02.18 11:33
@plenkovedorty píše:
Jak je jasné z názvu, máte nějaké rady a tipy na bílé zuby? Co pro to děláte?

Nepit alkohol, kafe, nekourit, pravidelne navstevovat zubare a cistit si dukladne zuby.

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 27.02.18 11:35
@kontramatka píše:
Zázračná pasta, ale název se nedozvíme? Nebo jen do sz. Taková pasta teď jede facebookem. Nemám zájem.

Presne to je ona :palec: zakladatelka chce tip, ale dotycna nazev pasty neprozdradi :lol: :lol: :lol:

jannina1
Závislačka 4021 příspěvků 27.02.18 11:44
@zacatecnice2 píše: Čistila jsem je kokosovým olejem. Sice to nebyla sněhově bílá, ale hodně pomůže. A nedávno jsem si objednala jednu speciální bělící pastu. Myslím, že je to zázrak. Tam je rozdíl vidět hodně rychle.

Napises nazev?

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 27.02.18 11:48

Pasta - zde diskuse https://www.emimino.cz/…ap24-294255/. Jak se tam píše - čistit se suchým zubním kartáčkem. Za sebe spokojenost největší. A to ji mám chvilku.

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 27.02.18 11:51

@Coconutt wtf?

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 27.02.18 11:53
@Coconutt píše:
Presne to je ona :palec: zakladatelka chce tip, ale dotycna nazev pasty neprozdradi :lol: :lol: :lol:

Přesně tak, neprozradím, páč ho logicky nevím. Zkus popřemýšlet a znovu přečíst název a obsah diskuze, ale díky za plodný příspěvek a pokud budeš mít radu k tématu, napiš ji a pokud ne, jdi diskutovat k tématům, ke kterým máš co říci.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 27.02.18 11:59
@plenkovedorty píše:
Přesně tak, neprozradím, páč ho logicky nevím. Zkus popřemýšlet a znovu přečíst název a obsah diskuze, ale díky za plodný příspěvek a pokud budeš mít radu k tématu, napiš ji a pokud ne, jdi diskutovat k tématům, ke kterým máš co říci.

jsi asi docela nepochopila. :lol:

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 27.02.18 11:59
@plenkovedorty píše:
Přesně tak, neprozradím, páč ho logicky nevím. Zkus popřemýšlet a znovu přečíst název a obsah diskuze, ale díky za plodný příspěvek a pokud budeš mít radu k tématu, napiš ji a pokud ne, jdi diskutovat k tématům, ke kterým máš co říci.

Alw ja nereagovala na tebe, ale na pripevek ve kterem se pise o zazracne paste, ale nazev tam pani nenapsala.

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 27.02.18 12:00
@kontramatka píše:
jsi asi docela nepochopila. :lol:

Trosicku :lol: :lol: :lol: zkus si to precist znovu :lol: :lol: :lol: :lol: @plenkovedorty

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >